istanbul emniyetini alarma geçiren kişi 'hasta' çıktı

İSTANBUL EMNİYETİNİ ALARMA GEÇİREN KİŞİ 'HASTA' ÇIKTI

Polisi alarma geçiren şüpheli, emniyetteki işlemlerinin ardından Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne sevk edildi.

Tarih : 25 Mart 2015, 15:30
Puan Ver : İstanbul Emniyetini Alarma Geçiren Kişi 'hasta' Çıktı(8/10)4


İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne pompalı tüfekle içeri girmek isteyen şahsın akli dengesinin yerinde olmadığı ortaya çıktı. Polisi alarma geçiren şüpheli, emniyetteki işlemlerinin ardından Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne sevk edildi.

Olay, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Vatan Yerleşkesi önünde dün akşam saatlerinde meydana gelmişti.

Kiralık bir araçla İstanbul Emniyet Müdürlüğü önüne gelen ve ismi öğrenilemeyen bir şahıs pompalı tüfekle araçtan inip emniyete doğru yürümeye başlayınca polis alarma geçmiş, çevrede hareketli dakikaların yaşanmasına neden olan olayda silahlı şahıs gözaltına alınmıştı.

Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürülen şüphelinin emniyete 30 metre mesafede park ettiği kiralık araçta bomba şüphesiyle arama yapılmıştı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü önünde hareketli anlar yaşanmasına neden olan şahsın akli dengesinin yerinde olmadığı ortaya çıktı.

Polisi alarma geçiren şüphelinin, Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü'ndeki işlemlerinin ardından bugün Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne sevk edildiği öğrenildi.

(İHA)

 


Etiketler: İstanbul  Emniyetini  Alarma  Geçiren  Kişi    Hasta    Çıktı  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER