istanbul yeni yıla huzurlu girdi

İSTANBUL YENİ YILA HUZURLU GİRDİ

Altınok, İstanbul’un yeni yıla çok huzurlu bir şekilde girdiğini belirterek, “Hem arkadaşlarımızın hem sizin hem de bütün İstanbulluların yeni yılını tebrik ediyorum” dedi.

Tarih : 01 Ocak 2015, 00:57
Puan Ver : İstanbul Yeni Yıla Huzurlu Girdi(10/10)6


İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok, Taksim'de görevli polisleri ve muhabirleri ziyaret etti. Altınok, İstanbul'un yeni yıla çok huzurlu bir şekilde girdiğini belirterek, “Hem arkadaşlarımızın hem sizin hem de bütün İstanbulluların yeni yılını tebrik ediyorum” dedi.

İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok, akşam saatlerinde yeni yıl kutlamasının yapıldığı Taksim Meydanı'na geldi. Altınok burada kendisini bekleyen müdür, amir, komiser ve polis memurlarını selamladı. Ardından gazetecilere açıklamalarda bulunan Altınok, “Hepinize iyi yıllar ve iyi seneler diliyorum. Bugün İstanbul'da yeni yıla girerken, vatandaşlarımızın huzuru, güveni, mutluluğu adına güzel bir yılbaşı geçirmeleri adına da, 15 bin arkadaşımızla beraber güzel bir görev yapmaya çalışacağız. Yağmur ve soğuk var ama buna rağmen arkadaşlarımız fedakar bir şekilde çalışıyorlar. Umut ediyorum ki, kaza bela olmadan bütün insanlarımız İstanbul'da yaşayan vatandaşlarımız için 2015 güzel bir yıl olur. Bu arada siz karda, yağmurda, çamurda görev yapan basın mensubu kardeşlerimizin de yeni yılını kutluyorum” dedi.

Altınok, “İstanbul genelinde şu anda 15 bin personelimiz, Taksim'de de 5 bin personelimiz görev yapıyor. Görev de olan personelimizin şu an da 3'te 1'i Taksim'de. Herhangi bir olay yok. İstanbul yeni yıla çok huzurlu, güvenli bir şekilde giriyor. Güven timlerimizi sizler de vatandaşlarımıza duyurdunuz. Her yerde sivil olarak görev yapan arkadaşlarımız var. Elimizden geldiğince İstanbullular rahat etsin diye 38 bin personelimizle 24 saat güvenlik hizmetini vermeye çalışıyoruz. Hem arkadaşlarımızın hem sizin hem de bütün İstanbulluların yeni yılını tebrik ediyorum” diye konuştu.

Konuşmasının ardından Altınok, Taksim'den ayrıldı.

(İHA)

 


Etiketler: İstanbul  Yeni  Yıla  Huzurlu  Girdi  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER