istanbul'da öğrenciler ders başı yaptı

İSTANBUL'DA ÖĞRENCİLER DERS BAŞI YAPTI

Öğrenciler son mesai gününde ders başı yaptı.

Tarih : 09 Ocak 2015, 09:45
Puan Ver : İstanbul'da Öğrenciler Ders Başı Yaptı(5/10)1


İstanbul'da yılbaşı ile başlayan kar yağışıyla devam eden 1 haftalık tatil maratonu bitti. Öğrenciler son mesai gününde ders başı yaptı.

İstanbul'da yoğun kar yağışı nedeniyle eğitim ve öğretime 3 gün ara verilmişti. Kar tatilinin sona ermesiyle öğrenciler haftanın son günü okula gitti. Öğrencilerin birçoğu havanın soğuk olması nedeniyle aileleriyle birlikte araçlarla okula gelirken, bazı öğrenciler ise yürüyerek okula geldi. Üç günlük tatilin sona ermesiyle öğrenciler okula gelmenin mutluluğunu yaşadı.

Okulunun yolunu tutan bir öğrenci, “Okul güzel ama benim sınavım olduğu için hiç gelmek istemedim doğrusu. Sabah bu saatte uyandık buraya geldik. Tatilde bir yere gitmedik sınavımıza çalıştık. Kartopu oynadık eğlendik” dedi.

Haftanın son gününün tatil edilmemesine tepki gösteren bir öğrenci, “Hafta sonuna bağlamadılar. Hafta sonuna bağlamış olsalardı 3 gün tatil etmiş olacaktık. Tatilde çıktık oynadık. İstanbul'da kar yağdığında pek bir sıkıntı olmuyor ama çok soğuk oluyor” şeklinde konuştu.

(İHA)

 


Etiketler: İstanbul  Da  Öğrenciler  Ders  Başı  Yaptı  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER