İşte HTC One M9 Karşınızda

İŞTE HTC ONE M9 KARŞINIZDA

Haftalardan beri cihaz için bir çok fotoğraf ve bir o kadar dedikodu internete yayıldı.İşte asıl HTC One M9 an itibariyle karşınızda..

Tarih : 25 Şubat 2015, 09:12
Puan Ver : İşte Htc One M9 Karşınızda(0/10)0


Haftalardan beri cihaz için bir çok fotoğraf ve bir o kadar dedikodu internete yayıldı.İşte asıl HTC One M9 an itibariyle karşınızda..

Bugüne kadar söylenenleri bir kenara bırakın. Gördüğünüz görselleri de bir kenara bırakın.Bugün itibariyle HTC'nin yeni telefonu için görseller ve özellikler geldi. Alman bir mağaza telefonun bilgilerini paylaştı. Yeni cihaz silver ve gun-metal gray özelliklerine sahip. Merakla beklenen cihazın özelliklerini gelinirse.Android 5.0 Lollipop ile birlikte gelecek. 5″, Full HD ekrana sahip olacak. 20MP arka 4MP Ultrapixel ön kamerası olacak. 2GHz 8 çekirdekli SoC ve 32 GB depolaması bulunacak.Ve bir diğer özelliği ise M8'den daha kalın olması. Bu konuda net bir bilgi henüz yok.Bu cihazda kullanılan yeni kamera sensörü ve 2,900möAh pil yeni cihazın M8'den daha kalın olmasına neden oluyor.

Şu zamana kadar HTC One M9 desek bile son dakikada bizi şaşırtabilir. Ayrıca meraklılar ve dikkat edenler görebiliyor ki şu ana kadar cihaz hakkında sızan bilgilerle şimdi gelen bilgilerin arasında çelişkiler gözlemleniyor. Bu da kafalar 5,5″lik phablet versiyonunu gelip gelmeyeceğine dair sorular oluşturuyor.Microsoft Oscar Sahiplerini Doğru Tahmin Etti
Etiketler: İşte  Htc  One  M9  Karşınızda    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER