'kapı işaretlemeleri provokasyon'

'KAPI İŞARETLEMELERİ PROVOKASYON'

Cizre’de bazı haber sitesi ve sosyal paylaşım sitelerinde çıkan ve bazı evlerin kapılarının siyah boya ile işaretlendiği haberleri üzerine Hüda-Par Cizre İlçe Başkanı Ahmet Elçin konuya ilişkin yazılı bir açıklama yaptı.

Tarih : 10 Ocak 2015, 21:54
Puan Ver : 'kapı İşaretlemeleri Provokasyon'(10/10)6


Şırnak'ın Cizre ilçesinde bazı evlerin kapılarının işaretlendiği haberleri ile ilgili açıklama yapan Hür Dava Partisi (Hüda-Par) İlçe Başkanı Ahmet Elçin olayın provokasyon olduğunu belirtti.

Cizre'de bazı haber sitesi ve sosyal paylaşım sitelerinde çıkan ve bazı evlerin kapılarının siyah boya ile işaretlendiği haberleri üzerine Hüda-Par Cizre İlçe Başkanı Ahmet Elçin konuya ilişkin yazılı bir açıklama yaptı. Elçin konuya ile ilişkin açıklamasında, “Bazı haber sitesi ve sosyal paylaşım sitelerinde Cizre'de Nur Mahallesi'nde bazı evlerin kapı ve duvarlarına siyah boya ile çarpı işareti konulmuştur. Yaptığımız araştırmalara göre bu tür girişimler art niyetli ve provokasyon peşinde olanların çabalarıdır. Bu tür provokasyonlara da halkımız itibar etmeyecektir. Bu tür provokasyon peşinde olanlar emellerine ulaşamayacaktır” denildi.

(İHA)

 


Etiketler:   Kapı  İşaretlemeleri  Provokasyon    Şırnak  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER