karakoldaki dayak kamerada

KARAKOLDAKİ DAYAK KAMERADA

Bursa’da oğlunun bıçaklanması sebebiyle gittiği polis karakolunda dayak yediğini iddia eden bir kişi suç duyurusunda bulundu.

Tarih : 08 Ocak 2015, 18:24
Puan Ver : Karakoldaki Dayak Kamerada(6/10)2


Bursa'da oğlunun bıçaklanması sebebiyle gittiği polis karakolunda dayak yediğini iddia eden bir kişi suç duyurusunda bulundu. O anlar ise polis merkezinin güvenlik kamerasına yansıdı.

İddiaya göre, merkez Yıldırım ilçesi Yavuzselim Mahallesi'nde ikamet eden Birol Demirci, 16 yaşındaki oğlu Cem Demirci, 15 Ağustos 2014 günü tartıştığı K.Ç. isimli arkadaşı tarafından bıçaklanması üzerine Yavuzselim Polis Merkezi'ne gitti. Burada polisin aracını belge göstermeden aramak istemesi üzerine çıkan tartışmada Demirci, darp edildiğini iddia etti. Avukat bekleme odasına götürüldüğünü ifade eden Demirci, daha sonra hastaneye giderek rapor aldı.

Polis merkezi önündeki güvenlik kameralarını savcılık talimatı ile alan Demirci, polislerden şikayetçi oldu. Olaya karıştığı tespit edilen polis memurları M.S., A.K., T.T. ve M.Ö.'nün ifadesine başvurulurken, polis memurları da Demirci'den şikayetçi oldu. Demirci hakkında Bursa 12. Asliye Ceza Mahkemesi'nde 'Görevli memura direnmek, görevini engellemek' suçundan dava açıldı.

Olayı anlatan Demirci, '15 Ağustos 2014 günü çocuğum bıçaklandığı için karakola gittim. Çocuğumu bıçaklayan çocuğun babası tanıdık polislere, aracımda silah olduğunu söylemiş. Polisler bana aracım aranacağına dair bir belge gösterdiler. Bende belgeye baktığımda ismim ve aracımın plakası yazmıyordu. Bu belge değil gerçek belge getirin dedim. Sizi savcılığa şikayet edeceğim deyince beni polisler darp etti. Adalet istiyorum' dedi.

(İHA)

 


Etiketler: Karakoldaki  Dayak  Kamerada  Bursa  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER