kayak merkezinde ölüm

KAYAK MERKEZİNDE ÖLÜM

Gece saat 23. 05 sıralarında meydana gelen kazada Erzurum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde tekniker olarak çalışan ve aynı zamanda Atatürk Üniversitesi Veteriner Fakültesi 3’üncü sınıf öğrencisi Aksaraylı 25 yaşındaki Mehmet Akif Koyuncu, dört arkadaşı ile çıktığı Palandöken Kayak Merkezi’nde...

Tarih : 26 Ocak 2015, 13:45
Puan Ver : Kayak Merkezinde Ölüm(5/10)1


Erzurum Palandöken Kayak Merkezinde yasak piste arkadaşlarıyla birlikte suni kar püskürtme direğinin etrafına koruyucu olarak sarılan minderi söküp onun üzerinde kayarken tahta korkuluklara çarparak hayatını kaybeden gencin ölümü, yasa boğdu.

Gece saat 23. 05 sıralarında meydana gelen kazada Erzurum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde tekniker olarak çalışan ve aynı zamanda Atatürk Üniversitesi Veteriner Fakültesi 3'üncü sınıf öğrencisi Aksaraylı 25 yaşındaki Mehmet Akif Koyuncu, dört arkadaşı ile çıktığı Palandöken Kayak Merkezi'nde suni kar püskürtme direğinin etrafına koruyucu olarak sarılan minderi söküp onun üzerinde kayarken tahta korkuluklara çarparak canından oldu.

Mehmet Akif'in ölüm haberini alan yakınları, arkadaşları yasa boğuldu. Sosyal paylaşım sitesinde “Ölüm Sana Hiç Yakıştımı Akif Abi” sözleriyle duygularını dile getiren arkadaşları, gözyaşlarına boğuldu.

Mehmet Akif Koyuncu'nun memleketi Aksaray'a bağlı Eşmekaya Beldesinde toprağa verileceği bildirildi.

(İHA)

 


Etiketler: Kayak  Merkezinde  Ölüm  Erzurum  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER