kazalar mobese kameralarına yansıdı

KAZALAR MOBESE KAMERALARINA YANSIDI

Bursa’da buz pistine dönen yollarda kar lastiği takmayan sürücüler kaza yaptı. Kazalarda buzlanan yollarda sürücülerin kayarak diğer araçlara çarptığı görülüyor.

Tarih : 17 Şubat 2015, 18:39
Puan Ver : Kazalar Mobese Kameralarına Yansıdı(6/10)2


Bursa'da yoğun kar yağışı ve buzlanma sonucunda meydana gelen trafik kazaları MOBESE kameralarına yansıdı.

Bursa'da buz pistine dönen yollarda kar lastiği takmayan sürücüler kaza yaptı. Kazalarda buzlanan yollarda sürücülerin kayarak diğer araçlara çarptığı görülüyor. Merinos kavşağındaki kazada hızla seyreden otomobil buzlu yolda kayarak refüjden geçiyor. Duramayıp, karşı şeride geçen otomobile başka bir araç çarpıyor. Çekirge Devlet Hastanesi'nin acil girişinde ise 2 tane arka arkaya kaza meydana geliyor. İlk kazada rampadan aşağıya inmek isteyen bir otomobil sürücüsü, buzlu yolda kayarak başka araca çarpıyor. Bu kazanın hemen ardından aynı rampadan aşağıya inen bir otomobil de, ilk kazaya karışan otomobile çarpıyor. Bu arada vatandaşın biri otomobili tutarak, araca çarpmasını engellemeye çalışsa da başarılı olamıyor.

Dördüncü kazada ise, süratli şekilde ilerleyen bir araç ise kırmızı ışıkta bekleyen otomobillere çarpmamak için levhalar, trafik ışıkları ve elektrik direğine çarpıyor. Bir diğer kazada ise, yokuş aşağı inen bir otomobilin buzlu zeminde duramayarak, yol ortasında duran bir araca çarptığı görülüyor. Çarpmanın etkisiyle aracın yanında zincir takmaya çalışan 2 kişi ise ezilme tehlikesi geçirdi.HİÇ BİR ŞEY OLMAMIŞ GİBİ YOLUNA DEVAM ETTİ

Kaza görüntüleri arasında buzlu yolda kayan bir otomobilin, park halindeki bir araca çarpması da yer alıyor. Sürücü, kazanın ardından hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam ediyor. İzmir yolundaki kazada ise yola dikkatsiz şekilde çıkan kamyonet otobüsle çarpışıyor. Çarpışmanın etkisiyle park halindeki bir minibüsün de camı kırılıyor.MİNİBÜS DURAMAYINCA OTOMOBİLE ÇARPTI

Çekirge Meydanı'nda meydana gelen kazada ise, hızlı şekilde ilerleyip duramayan minibüsün bir otomobile çarptığı görülüyor. Çarpışmanın etkisiyle 4 araçta maddi zarar oluştu. Stadyum Kavşağı'ndaki kazada ise, kırmızı ışıkta geçen bir sürücü, seyir halinde ilerleyen otomobile çarpıyor. Çarpmanın etkisiyle otomobil takla atmaktan son anda kurtuluyor.

(İHA)

 


Etiketler: Kazalar  Mobese  Kameralarına  Yansıdı  Bursa  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER