kazalar, sürpriz teklifler...

KAZALAR, SÜRPRİZ TEKLİFLER...

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Muhabere Elektronik Şube Müdürlüğü, çeşitli tarihlerde Sakarya’da meydana gelen ve MOBESE kameraları tarafından kaydedilen görüntüleri yayınladı.

Tarih : 30 Ocak 2015, 16:48
Puan Ver : Kazalar, Sürpriz Teklifler...(5/10)1


Sakarya'da MOBESE kameralarına trafik kazalarının yanı sıra bir sürpriz evlilik teklifi de kameralar tarafından kaydedildi.

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Muhabere Elektronik Şube Müdürlüğü, çeşitli tarihlerde Sakarya'da meydana gelen ve MOBESE kameraları tarafından kaydedilen görüntüleri yayınladı. Şehir merkezinde bisiklet kazasıyla başlayan MOBESE görüntülerine şehrin en işlek caddelerinden olan Çark Caddesi'nde yaşanan sürpriz evlilik teklifi anı ve genç kızın şaşkınlığı yansıyor. Yine aynı cadde üzerinde kamyonetli bir sürücünün akrobasi hareketi ile dönmesi, şehrin çeşitli güzergahlarında meydana gelen maddi hasarlı trafik kazaları ve Serdivan ilçesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı'nda trafikte yolun karşısına geçmek isteyen yavru kedinin zor anları ile sürücülerin insanlık ölmemiş dedirten yaklaşımı görüntülere yansıdı.

Kameralara yansıyan maddi hasarlı trafik kazalarında sürücülerin kurallara uymadığı açıkça görülürken, yavru kediyi fark ederek duran sürücülerin kediyi kurtarmak için seferber oldukları an ise ayakta alkışlanacak görüntüler arasında yer alıyor.

Öte yandan yayınlanan görüntülerde buzlanan yolda dengesini kaybeden bir kişinin düşme anı ve trafiğe açık alanda ağacın yola devrilişi gözüküyor.

(İHA)

 


Etiketler: Kazalar  Sürpriz  Teklifler  Sakarya  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER