kendini yakmak istedi

KENDİNİ YAKMAK İSTEDİ

Olay, Tepecik Mahallesi Şehit Mustafa Değercan Sokak’ta meydana geldi.

Tarih : 21 Ocak 2015, 18:48
Puan Ver : Kendini Yakmak İstedi(9/10)5


Bolu'da kızıyla görüşemediğini iddia eden bir kadın, üzerine benzin döküp kendisini yakmak istedi. Polis, üzerine atlayarak kadını etkisiz hale getirdi.

Olay, Tepecik Mahallesi Şehit Mustafa Değercan Sokak'ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bir otopark firmasında çalışan Şerife U. isimli kadın, bir süre önce evlenen kızı Çeşminaz K.'nın kendisiyle görüşmediğini ifade ederek benzinle kendini yakmak istedi. Geçtiğimiz ay da kendisini yakmaya çalışan kadın, aynı bölgede ikinci kez eylem yaptı. Üzerine benzin döken kadın kızıyla görüşmek istediği söyledi. Olay yerine gelen polis ekiplerinin uzun süren ikna çabaları yetersiz kaldı. Şerife U.'nun kendine zarar vermesi ihtimaline karşı polisler ellerine aldıkları yangın tüpleriyle tetikte bekledi.

Yaklaşık bir saat boyunca polisin ikna etmeye çalıştığı kadının dikkatini dağıtmak için çaba harcandı. Kadının bir anlık dalgınlığından yararlanan sivil polis üzerine atlayarak etkisiz hale getirdi. Kadın ifadesi alınmak üzerine karakola götürüldü.

(İHA)

 


Etiketler: Kendini  Yakmak  İstedi  Bolu  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER