K.Erciyesspor'a açık tehdit: 'Ya yenin ya şehri terk edin'

K.ERCİYESSPOR'A AÇIK TEHDİT: 'YA YENİN YA ŞEHRİ TERK EDİN'

Taraftar Derneği’nin Facebook sayfası üzerinden basın sözcüsü Mehmet İncialan imzası ile yayınlanan bildiride, “Cumartesi günü oynanacak olan Çaykur Rize maçını mutlaka kazanmanız gerekiyor. Size ikinci bir şans vermiyoruz. Bu maçı ya alacaksınız, ya da alacaksınız. Aksi sonuçta stattan tesislere bile gelmeyip hepiniz bu şehri terk edin” ifadeleri

Tarih : 17 Mart 2015, 17:36
Puan Ver : K.Erciyesspor'a Açık Tehdit: 'ya Yenin Ya Şehri Terk Edin'(8/10)4


Spor Toto Süper Lig'de son olarak Beşiktaş'a 5-1 mağlup olan Mehmet Özdilek ve öğrencileri, şok bir tehditle karşı karşıya.

Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor'un Spor Toto Süper Lig'de son olarak lider Beşiktaş'a 5-1 gibi farklı bir skorla mağlup olması taraftarların sabrını taşırdı. Kayseri Erciyes Taraftarlar Derneği 21 Mart Cumartesi günü Kayseri'de oynanacak Çaykur Rizespor maçı öncesi bir bildiri yayımlayarak, teknik direktör Mehmet Özdilek ve öğrencilerini açıkça tehdit etti.

Taraftar Derneği'nin Facebook sayfası üzerinden basın sözcüsü Mehmet İncialan imzası ile yayınlanan bildiride, “Cumartesi günü oynanacak olan Çaykur Rize maçını mutlaka kazanmanız gerekiyor. Size ikinci bir şans vermiyoruz. Bu maçı ya alacaksınız, ya da alacaksınız. Aksi sonuçta stattan tesislere bile gelmeyip hepiniz bu şehri terk edin” ifadeleri kullanıldı.

...

İşte yayınlanan bildirinin tam metni;

Kayseri Erciyesspor'un gidişatı bizleri kahretmektedir. Alt sıralardaki bütün takımlar can havliyle çıkış yakalamak için çaba gösterirken Kayseri Erciyesspor sanki bulunduğu yerden çok memnunmuş görüntüsü vermeye devam etmektedir.

Süper ligde futbolcularına borcu olmayan tek kulüp niteliğindeki Kayseri Erciyesspor maalesef taraftarını üzmüş, gururunu kırmış ve ölümünü bekleyen dermansız hasta konumundadır.YAPTIKLARINIZIN YANINIZA KAR KALACAĞINI ZANNEDİYORSANIZ YANILIYORSUNUZ

Tek tek ele aldığımız zaman hepsi birer yıldız olan futbolcularımızın umursamaz tavırları bir ihanet gibi algılanmaktadır. Verilen onca emeğe, sevgiye ve paraya karşılık alınan sonuçlar sıfırın bile altındadır.

Ziya Eren'in suçu her istediğinizi anında yerine getirmek ve sizi maddi yönden mutlu etmek mi? Taraftarın suçu, takımın hatırına sizi protesto etmeyip, mağlup olduğunuz maçtan sonra bile sessiz kalmak mı? Yani yaptıklarınızın yanınıza kar kalacağını zannediyorsanız yanılıyorsunuz.TESİSLERE BİLE GELMEYİP HEPİNİZ BU ŞEHRİ TERK EDİN

Ey Mehmet Özdilek, nedir problem? İstediğin her oyuncu alındı. Senden başarı beklemek en tabii hakkımızdır. Bu takıma çareyi sen bulacaksın. Senden bahane değil, başarı istiyoruz.

Sizi affetmek ve yeniden bütünleşmek için sadece bir fırsatınız var. Cumartesi günü oynanacak olan Çaykur Rize maçını mutlaka kazanmanız gerekiyor. Size ikinci bir şans vermiyoruz. Bu maçı ya alacaksınız, ya da alacaksınız. Aksi sonuçta stattan tesislere bile gelmeyip hepiniz bu şehri terk edin.

(İHA)

 


Etiketler: Kerciyesspor  A  Açık  Tehdit    Ya  Yenin  Ya  Şehri  Terk  Edin  
  Kayseri  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER