kılıçdaroğlu kuşadası'nda

KILIÇDAROĞLU KUŞADASI'NDA

Daha önce İstanbul’da akademisyenler ve sanatçıklarla, İzmir’de ise akademisyenlerle bir araya gelen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, bu kez Kuşadası’nda benzer bir toplantı düzenledi.

Tarih : 01 Şubat 2015, 12:24
Puan Ver : Kılıçdaroğlu Kuşadası'nda(9/10)5


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, daha önce İzmir ve İstanbul'da bir araya geldiği akademisyenlerle bu kez Aydın'ın Kuşadası ilçesinde buluştu.

Daha önce İstanbul'da akademisyenler ve sanatçıklarla, İzmir'de ise akademisyenlerle bir araya gelen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, bu kez Kuşadası'nda benzer bir toplantı düzenledi. Saat 11.00'de Kuşadası'na gelen Kılıçdaroğlu'nu toplantının yapıldığı Charisma Hotel'de CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, CHP Aydın milletvekilleri Metin Lütfi Baydar, Osman Aydın, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı ile CHP Aydın il Başkanı Hikmet Saatçi ve CHP Kuşadası İlçe Başkanı Soner Kaplan karşıladı. Toplantıya Türkiye'deki çeşitli üniversitelerden ve kentlerden siyaset uzmanı, analist ve akademisyenler katılırken, toplantıya basın mensupları ve partililer alınmadı.

(İHA)

 


Etiketler: Kılıçdaroğlu  Kuşadası  Nda  Aydın  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER