kılıçdaroğlu'na göre 2010-11 şampiyonu...

KILIÇDAROĞLU'NA GÖRE 2010-11 ŞAMPİYONU...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'Size göre 2010-11 sezonu şampiyonu kim” sorusuna, “Ben isterim Trabzonspor olsun” cevabını verdi.

Tarih : 17 Ocak 2015, 09:36
Puan Ver : Kılıçdaroğlu'na Göre 2010-11 Şampiyonu...(9/10)5


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'Size göre 2010-11 sezonu şampiyonu kim” sorusuna, “Ben isterim Trabzonspor olsun” cevabını verdi.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, bugünkü Trabzon programına sabah saat 06.00'da başladı. Trabzon Balıkçılar ve Sebze Hali'ni ziyaret ederek, hal esnafıyla görüş alışverişinde bulunan, sorunlarını dinleyen Kılıçdaroğlu, ziyaret ettiği Türkiye'nin önemli balıkçılık şirketlerinden olan Denizer Balılıkçılık'ta işadamı Recep Denizer'e bölge balıkçılığı ve hamsiyi sordu.

Kılıçdaroğlu, Recep Denizer'in ofisinde Trabzonspor'un şike süreci ile ilgili sorulan soruyu cevapladı. CHP lideri, “Size göre 2010-11 sezonu şampiyonu kim” sorusuna, “Ben isterim Trabzonspor olsun” cevabını verdi.

Kılıçdaroğlu “Trabzonspor Anadolu'nun efsane takımıdır. Hiçbir takım üst üste bu kadar şampiyonluk yaşamamıştır. Başka şampiyonlar da var ama Trabzonspor'un şampiyonluğu daha anlamlıdır. Ben hak arayışına bir şey demem, kimse adaletsizlikle karşı karşıya kalmasın. Şike varsa cezalandırılır buna bir şey söylemem. İnsanlar yargılansın ama adil yargılansın. Ergenekon davası için de aynısını söylemiştik. Şike süreciyle ilgili yargılama devam ediyor. Bununla ilgili bir şey söylememiz doğru değil. Yargıyı etkilememiz lazım. Hakkını arayana nasıl 'hakkını arama' diyebiliriz” ifadelerini kullandı. Burada sabah kahvaltısı için hazırlanan kuymaktan da yiyen Kılıçdaroğlu, ziyaretinin ardından oteline geçti.

(İHA)

 


Etiketler: Kılıçdaroğlu  Na  Göre  2010-11  Şampiyonu  Trabzon  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER