maç bitti kavga başladı

MAÇ BİTTİ KAVGA BAŞLADI

Şırnak’ın İdil ilçesi Aşağı Mahalle sahasında karşılaşan İdil 1937 Spor Kulübü ile Şırnak Şehri Nuhspor maçının İdil 1937 Spor’un 1-0 galibiyetiyle bitmesinin ardından oyuncular ile taraftarlar arasında kavga çıktı.

Tarih : 17 Şubat 2015, 16:15
Puan Ver : Maç Bitti Kavga Başladı(10/10)6


Şırnak 1. Amatör Ligi'nde mücadele eden İdil 1937 Spor Kulübü oyuncuları ile Şırnak Şehri Nuhspor takımı oyuncuları arasında oynanan maçın ardından kavga çıktı. Maçın oynandığı saha bir anda savaş alanına döndü.

Şırnak'ın İdil ilçesi Aşağı Mahalle sahasında karşılaşan İdil 1937 Spor Kulübü ile Şırnak Şehri Nuhspor maçının İdil 1937 Spor'un 1-0 galibiyetiyle bitmesinin ardından oyuncular ile taraftarlar arasında kavga çıktı. Maçı kendi sahasında 1-0 kazanan İdil 1937 Spor oyuncuları sahadan çıkınca karşı takımın sporcuları ile tartışmaya başladı. Kısa süreli tartışmanın büyümesiyle olaya taraftarlar da dahil oldu. Olayı dindirmek isteyen güvenlik güçlerine taraftarlar taşlarla saldırdı. Polis grubu dağıtmak için biber gazı ve tazyikli su kullandı. Bir anda savaş alanını andıran sahadaki taraftarlar bölgeden uzaklaştırıldı. Güvenlik kuvvetlerinin kontrolü sağlamasının ardından Şırnak Şehri Nuhspor oyuncuları güvenlik çemberine alınarak yolcu otobüsüne bindirildi ve bölgeden uzaklaştırıldı.

(İHA)

 


Etiketler: Maç  Bitti  Kavga  Başladı  Şırnak  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER