mağazada hırsızlık güvenlik kamerasında !

MAĞAZADA HIRSIZLIK GÜVENLİK KAMERASINDA !

Edinilen bilgiye göre, olay dün sabah saatlerinde Kdz. Ereğli ilçesine bağlı Unpazarı Caddesi üzerinde bir giyim mağazasında meydana geldi.

Tarih : 13 Ocak 2015, 15:57
Puan Ver : Mağazada Hırsızlık Güvenlik Kamerasında !(5/10)1


Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde bir mağazada yaşanan hırsızlık olayı, iş yerine ait güvenlik kamerasına yansıdı.

Edinilen bilgiye göre, olay dün sabah saatlerinde Kdz. Ereğli ilçesine bağlı Unpazarı Caddesi üzerinde bir giyim mağazasında meydana geldi. Mağazanın önündeki askılarda bulunan erkek giysilerinin olduğu kısma müşteri gibi yanaşan ve 40 yaşlarında olduğu tahmin edilen bir kadın, birkaç saniye sonra askıdan çıkarttığı 2 adet poları alarak hızla uzaklaştı.

Olayın ardından ertesi gün 2 adet askısının boş olduğunu anlayan mazağa sahibi Cihan Taşkıran, hemen işyerinin güvenlik kamerası kayıtlarını inceledi. Bir ay önce mağazasını açtığını belirten Taşkıran, “Askılar boşta asılıydı, belliydi hırsızlık olduğu. Herhangi bir şikayette bulunmadım” dedi.

Yaşanan hırsızlık anı ise güvenlik kamerasına yansıdı. Güvenlik kamerası görüntülerinde mağaza önündeki giysilere yanaşan bir kadın kısa süre görüş açısından çıkıyor. 40 saniye sonra tekrar kamera açısına giren kadının ellerindeki giysiler ile önce izlenmediğinden emin olmak için etrafına bakındığı ve ardından hızla uzaklaştığı görülüyor.

(İHA)

 


Etiketler: Mağazada  Hırsızlık  Güvenlik  Kamerasında    Zonguldak  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER