Maliye Bakanlığı önünde sütlü eylem

MALİYE BAKANLIĞI ÖNÜNDE SÜTLÜ EYLEM

KKTC’de eylem kararı alan Kıbrıs Türk Hayvan Üreticileri ve Yetiştiricileri Birliği, KKTC Meclisi önünde başladıkları eylemlerine bugün Maliye Bakanlığı binası önünde devam etti.

Tarih : 06 Ocak 2015, 17:09
Puan Ver : Maliye Bakanlığı Önünde Sütlü Eylem(6/10)2


Kıbrıs Türk Hayvan Üreticileri ve Yetiştiricileri Birliği'nin KKTC Maliye Bakanlığı binası önünde yaptığı eylemde Bakanlık binasının kapısı söküldü, yerlere süt döküldü.

KKTC'de eylem kararı alan Kıbrıs Türk Hayvan Üreticileri ve Yetiştiricileri Birliği, KKTC Meclisi önünde başladıkları eylemlerine bugün Maliye Bakanlığı binası önünde devam etti. Bakanlığın giriş kapısını kıran eylemciler yarın da Başbakanlık binası önünde eylemlerine devam edeceklerini açıkladılar.

Maliye Bakanı Zeren Mungan'la görüşmenin ardından basına ve birlik üyelerine açıklama yapan Birlik Başkanı Naimoğulları, görüşme sırasında Bakan'a tüm sıkıntıları anlattıklarını belirtti. Naimoğulları, Bakan'ın da yapabileceklerini belirttiğin kaydederek “Biz buradayız, eylemimiz sürecek” dedi. Eylemlerine yarın Başbakanlık önünde devam edeceklerini ifade eden Naimoğulları “Üretici dikkate alınana kadar, neler çektiği görülene kadar eylemlerimiz sürecek” dedi.

(İHA)

 


Etiketler: Maliye  Bakanlığı  Önünde  Sütlü  Eylem  Lefkoşa  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER