Manisa'da G.Saray izdihamı

MANİSA'DA G.SARAY İZDİHAMI

Bu akşam 19.45’te Manisa 19 Mayıs Stadyumu’nda Manisaspor’la Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final rövanş maçına çıkacak olan Galatasaray’ın iki futbolcusu Yasin Öztekin ve Sinan Gümüş, Manisa Manolya Meydanı’nda bulunan GS Store’da imza gününe katıldı.

Tarih : 15 Nisan 2015, 13:45
Puan Ver : Manisa'da G.Saray İzdihamı(9/10)5


Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final rövanş maçı için Manisa'ya gelen Galatasaray takımının iki futbolcusu, GS Store'da düzenlenen etkinliğe katıldı. Yasin Öztekin ve Sinan Gümüş'e gösterilen ilgiden dolayı zaman zaman izdiham yaşandı.

Bu akşam 19.45'te Manisa 19 Mayıs Stadyumu'nda Manisaspor'la Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final rövanş maçına çıkacak olan Galatasaray'ın iki futbolcusu Yasin Öztekin ve Sinan Gümüş, Manisa Manolya Meydanı'nda bulunan GS Store'da imza gününe katıldı.

Galatasaraylı taraftarların adeta akın ettiği imza gününde çok sayıda özel güvenlik ve polis ekibi oluşabilecek izdihama karşı önlem aldı. 7'den 70'e her yaştaki Galatasaray taraftarı GS Store önünde iki futbolcuyu da sevgi gösterileri ile karşıladı.

Futbolcuların GS Store'a gelmesiyle coşkunun yükseldiği imza gününde Yasin ve Sinan taraftarların formalarını imzaladı. Beşerli gruplar halinde içeri alınan taraftarlar arasında özellikle anne ve babalarının kucaklarında gelen minik taraftarlar her iki futbolcu tarafından da büyük ilgi gördü. Kucaklarına aldıkları minik taraftarların üzerindeki formaları imzalayan Yasin ve Sinan, taraftarlarla bol bol fotoğraf çektirdi.

(İHA)

 


Etiketler: Manisa  Da  Gsaray  İzdihamı  Manisa  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER