maral büyüksaraç: biz gezi parkı'nda o kararı veren herkese karşıydık

MARAL BÜYÜKSARAÇ: BİZ GEZİ PARKI'NDA O KARARI VEREN HERKESE KARŞIYDIK

Ünlü iş adamı Mete Büyüksaraç’ın kızı Maral Büyüksaraç katıldığı özel bir televizyon kanalında açıklamalarda bulundu.Henüz 18 yaşına yeni giren genç oyuncu Maral 'Bir ayda 1 ülkenin 6 şehrini gezerek kendime çok şey kattığını düşünürüm,evde olmak da keyiflidir ama merakım beni her ülkeye muhakkak...

Tarih : 18 Ocak 2015, 14:33
Puan Ver : Maral Büyüksaraç: Biz Gezi Parkı'nda O Kararı Veren Herkese Karşıydık(7/10)3


Hakkında çıkan uyuşturucu haberleri ile gündeme gelen güzel oyuncu Maral Büyüksaraç katıldığı televizyon programında önemli açıklamalarda bulundu.

Ünlü iş adamı Mete Büyüksaraç'ın kızı Maral Büyüksaraç katıldığı özel bir televizyon kanalında açıklamalarda bulundu.Henüz 18 yaşına yeni giren genç oyuncu Maral 'Bir ayda 1 ülkenin 6 şehrini gezerek kendime çok şey kattığını düşünürüm,evde olmak da keyiflidir ama merakım beni her ülkeye muhakkak götürüyor. Sırada ki Roma' dedi.

Büyüksaraç AK Parti ve sosyal medya üzerinden yazdıkları ile ilgili soruya 'Türkiye'de gerçek Müslüman sayısı çok az. AK Parti tek bir insan değil, yüzlerce insan orda aynı fikri zaten benimseyemez. Gerçekten çok ince ayrıntılar var' şeklinde cevap verdi.BİZ GEZİ PARKI'NDA O KARARI VEREN HERKESE KARŞIYDIK

‘Recep Tayyip Erdogan'ı çok beğendiğinizi duydum' sorusuna gülümseyerek 'Zeki ve gerçeklerle yüzleşmeyi çok seviyorum. Kızını ilk gördüğümde ne güzel yetiştirilmiş demiştim. Yalakalık yapacak bir şeyim yok kendisi aleyhine yazdığım hiçbir şeye tepki göstermez iken yazdığım olumlu şeylere de tepki göstermez.Yani kazanacak da kaybedecekte bir şeyim yok.Ama bazı söylemleri ve atakları elbette yenilir yutulur gibi değildi ve bizde tepki gösterdik .Mesela Gezi Parkı olayları. Biz oyuncular olarak o kararı veren herkese karşıydık, vicdan dedik yanlış yazıldı.' dedi.

(İHA)

 


Etiketler: Maral  Büyüksaraç  Biz  Gezi  Parkı  Nda  O  Kararı  Veren  Herkese  Karşıydık  
İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER