mardin feshane'ye taşınıyor

MARDİN FESHANE'YE TAŞINIYOR

Mardin Tanıtım Günleri etkinliği Mardin Valiliği’nin yanı sıra kaymakamlıklar, belediyeler, Mardin Ticaret ve Sanayi Odası, Mardin Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği, Mardin Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığı, Halk Eğitim Merkezleri, ÇATOM’lar, bazı sivil toplum kuruluşları ve farklı kesimlerden...

Tarih : 19 Ocak 2015, 18:15
Puan Ver : Mardin Feshane'ye Taşınıyor(10/10)6


Mardin'in yurtiçi turizm tanıtım faaliyetleri devam ediyor. Bu kapsamda 5-8 Şubat 2015 tarihleri arasında İstanbul Feshane Uluslararası Fuar Kongre ve Kültür Merkezi'nde Mardin Tanıtım Günleri etkinliği düzenlenecek.

Mardin Tanıtım Günleri etkinliği Mardin Valiliği'nin yanı sıra kaymakamlıklar, belediyeler, Mardin Ticaret ve Sanayi Odası, Mardin Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği, Mardin Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığı, Halk Eğitim Merkezleri, ÇATOM'lar, bazı sivil toplum kuruluşları ve farklı kesimlerden esnafın katılımıyla gerçekleştirilecek.

Ziyaretçiler, Mardin'in damak tatları, ev yapımı ürünler ve çeşitli el ürünlerinin de aralarında bulunduğu farklı birçok lezzeti bir arada görerek Mardin nostaljisi yapma fırsatını bulacak. 56 bin metrekare alan üzerine kurulu bulunan Feshane, İstanbul Haliç kıyısında uluslararası her türlü fuar, organizasyon, konser, sergi ve kültür etkinlikleri yapılabilen bir mekandır.

Feshane'de düzenlenecek Mardin Tanıtım Günleri etkinliği Mardin Valiliği, Mardin Dernekler Federasyonu (MARFED) ve Mardin Eğitim Vakfı (MAREV) işbirliği ve destekleriyle gerçekleştirilecek.

(İHA)

 


Etiketler: Mardin  Feshane  Ye  Taşınıyor  Mardin  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER