maskeli soyguncular ptt şubesini soydu

MASKELİ SOYGUNCULAR PTT ŞUBESİNİ SOYDU

Olay, akşam saatlerinde Kıbrıs Köyü PTT şubesinde meydana geldi. İddiaya göre, iki hırsız, yüzlerinde kar maskesi, ellerinde silahla şubeye girdi.

Tarih : 15 Ocak 2015, 20:18
Puan Ver : Maskeli Soyguncular Ptt Şubesini Soydu(6/10)2


Başkent'te Kıbrıs Köyü'nde bir PTT şubesine giren yüzleri maskeli silahlı 2 hırsız, 16 bin 500 lira çalarak kayıplara karıştı.

Olay, akşam saatlerinde Kıbrıs Köyü PTT şubesinde meydana geldi. İddiaya göre, iki hırsız, yüzlerinde kar maskesi, ellerinde silahla şubeye girdi. İçeride bir şube elemanı ve bir de müşteriyi şubenin arka odasına kilitledi. Daha sonra zanlılar, paraları alarak olay yerine yakın bir noktada beklettikleri araçlarına binerek hızla olay yerinden uzaklaştı. Olayı gören vatandaşlar jandarma ekiplerine haber verdi. Kısa süre sonra ihbar üzerine olay yerine gelen jandarma ekipleri, kaçan hırsızları yakalamak için çalışma başlattı.

Olay sonrası PTT şubesine gelen bir vatandaş, “PTT çalışanı ile müşteriyi silah zoruyla arka odaya kapatmışlar. Daha sonra 16 bin 500 lirayla birlikte arabaya binerek olay yerinden uzaklaşmışlar” dedi.

(İHA)

 


Etiketler: Maskeli  Soyguncular  Ptt  Şubesini  Soydu  Ankara  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER