meclis'ten 'taciz' skandalı açıklaması

MECLİS'TEN 'TACİZ' SKANDALI AÇIKLAMASI

TBMM Başkanlığı İdari Teşkilatı’ndan yapılan açıklamada, bazı basın ve yayın organlarında 6 Şubat 2015 tarihinde “Meclis’te taciz skandalı” başlığıyla yayınlanan haberlerle ilgili olarak bir açıklama yapma gereği duyulduğu belirtilerek, 'Söz konusu haberlerde yer alan olayla ilgili olarak ...

Tarih : 06 Şubat 2015, 18:24
Puan Ver : Meclis'ten 'taciz' Skandalı Açıklaması(6/10)2


TBMM Başkanlığı İdari Teşkilatı, 'taciz' iddiaları ile ilgili yapılan soruşturma neticesinde olaya adı karışan personele aylıktan kesme cezası verildiği ve ayrıca ilgili personelin mevcut idari görevine son verilerek Milli Saraylara (İstanbul'a) tayini yapıldığını açıkladı.

TBMM Başkanlığı İdari Teşkilatı'ndan yapılan açıklamada, bazı basın ve yayın organlarında 6 Şubat 2015 tarihinde “Meclis'te taciz skandalı” başlığıyla yayınlanan haberlerle ilgili olarak bir açıklama yapma gereği duyulduğu belirtilerek, 'Söz konusu haberlerde yer alan olayla ilgili olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından iki hukuk müşaviri muhakkik olarak görevlendirilerek soruşturma başlatılmıştır. Yapılan soruşturma neticesinde olaya adı karışan personele aylıktan kesme cezası verilmiş ve ayrıca ilgili personelin mevcut idari görevine son verilerek Milli Saraylara (İstanbul'a) tayini yapılmıştır' denildi.

(İHA)

 


Etiketler: Meclis  Ten    Taciz    Skandalı  Açıklaması  Ankara  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER