Menajeri kesin konuştu

MENAJERİ KESİN KONUŞTU

Hollandalı yıldızın menajeri Albers, İtalyan ekibi Juventus’un Sneijder’ın transferine ilişkin girişimini görüşmek üzere Galatasaray yönetimi ile bir araya geldi.

Tarih : 09 Ocak 2015, 15:09
Puan Ver : Menajeri Kesin Konuştu(7/10)3


Galatasaray'ın yıldızı Wesley Sneijder'in menajeri Guido Albers, Sneijder'ın İstanbul'da mutlu olduğunu ve sarı-kırmızılı takım ile şampiyonluğu yaşayarak, 4. yıldızı takmak istediğini söyledi.

Hollandalı yıldızın menajeri Albers, İtalyan ekibi Juventus'un Sneijder'ın transferine ilişkin girişimini görüşmek üzere Galatasaray yönetimi ile bir araya geldi. Görüşmenin ardından NTV Spor'a telefonla bağlanan Albers, sarı-kırmızılı yöneticilerin kendisine Sneijder'i kesinlikle satmak istemediklerini bildirdiğini ifade etti. Albers, Galatasaray yönetiminin kendisine, 'Biz kesinlikle Sneijder'i satmayı düşünmüyoruz. 4. yıldızı hedefliyoruz ve bu yolda Sneijder'e ihtiyacımız var. Kendisi takımımızın en önemli oyuncusu ve kesinlikle satmayı düşünmüyoruz. Juventus'un teklifini, herhangi bir talebini de kabul etmiyoruz' dediğini belirtti.'KİMSENİN 20 MİLYON EURO'YU VERECEĞİNİ DÜŞÜNMÜYORUM'

Sneijder'in İstanbul'da mutlu olduğunu dile getiren Albers, “Sezon başında ödemeler konusunda sıkıntı yaşadık. Bu sorunda çözüldü. Juventus dışında hiçbir kulüple görüşmedik ve kimsenin de Galatasaray'a 20 milyon Euro teklif edeceğini düşünmüyorum. Sneijder kesinlikle Galatasaray'da kalacak. Umuyorum ki Galatasaray formasıyla 4. yıldızı takacak” diye konuştu.

(İHA)

 


Etiketler: Menajeri  Kesin  Konuştu  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER