MERSİN'DE SELE KAPILDI FETHİYE'DE CESEDİ BULUNDU


MERSİN'DE SELE KAPILDI FETHİYE'DE CESEDİ BULUNDU
Tarih : 03 Nisan 2015, 11:57
Puan Ver : Mersin'de Sele Kapıldı Fethiye'de Cesedi Bulundu(8/10)4


Mersin'de sele kapılan Murat Kurt'un cesedi Fethiye'de bulundu.

Edinilen bilgiye göre, Mersin'de yaşayan Murat Kurt (42), 50 gün önce Abdullah Şuhutoğlu Mahallesi'nde Deliçay Deresi'ne düşerek sel sularına kapıldı.

Fethiye Ölüdeniz Mahallesi'nde denizin ortasında ceset gören bir tekneci, durumu Ölüdeniz Jandarma Karakol Komutanlığı'na bildirdi. Jandarma da Sahil Güvenlik 83 Bot Komutanlığı yetkililerine durumu bildirdi. Sahil Güvenlik ekibi, Gemiler Koyu'nun 2 mil açığında kolları ve bazı uzuvları bulunmayan bir ceset tespit etti. Çürümüş halde bulunan ceset, bot ile Gemiler Koyu'na getirildi.

Ceset, cumhuriyet savcısı ve sahil güvenlik yetkilileri tarafından incelenirken, Mersin'de dereye düşerek sel sularında kaybolan 42 yaşındaki Murat Kurt'un kimliği ve 150 lira para bulundu. Güvenlik yetkilileri Murat Kurt'un Mersin'deki ailesiyle temasa geçti.

Cesetle birlikte bulunan kot pantolon, cüzdan ve spor ayakkabı delil olarak alındı. Cumhuriyet savcısı, geniş çaplı otopsi için cesedi Muğla Adli Tıp Kurumu'na gönderdi. Sonucun, DNA testi ile kesinleşeceği öğrenildi.

Fethiye Cumhuriyet Savcılığı tarafından yürütülen soruşturma devam ediyor.

(İHA)

 


Etiketler: Mersin  De  Sele  Kapıldı  Fethiye  De  Cesedi  Bulundu  Muğla  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER