mhp hafta sonu kayseri'de

MHP HAFTA SONU KAYSERİ'DE

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın, genel seçimler yaklaşırken Türkiye’de politik hayatın oldukça nazik ve hassas bir gündemin sarmalında deveran ettiğini belirterek, “Türkiye’nin geleceğine dair önemli sonuçlara zemin hazırlayacak 2015 genel seçimleriyle ilgili sürecin geriye kalan kısmında...

Tarih : 07 Ocak 2015, 11:00
Puan Ver : Mhp Hafta Sonu Kayseri'de(8/10)4


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı E. Semih Yalçın, Genişletilmiş Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Toplantısı'nın önümüzdeki hafta sonu Kayseri'de yapılacağını açıkladı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın, genel seçimler yaklaşırken Türkiye'de politik hayatın oldukça nazik ve hassas bir gündemin sarmalında deveran ettiğini belirterek, “Türkiye'nin geleceğine dair önemli sonuçlara zemin hazırlayacak 2015 genel seçimleriyle ilgili sürecin geriye kalan kısmında ve seçim sonrasındaki muhtemel gelişmeler karşısında partimizce takip edilecek siyasetin değerlendirilmesi ve güncellenmesi önem arz etmektedir. Bu çerçevede MHP tarafından 9-11 Ocak 2015 tarihlerinde Kayseri Ommar Otel'de Genişletilmiş MYK Toplantısı gerçekleştirilecektir” dedi.

Milletvekillerinin de katılacağı MYK toplantılarında MHP'nin devam eden kongre süreciyle birlikte başta yaklaşan genel seçimler olmak üzere gündemdeki konuların ayrıntılı olarak ele alınacağını vurgulayan Yalçın, şunları dedi:

“Bu arada teşkilatımızı ve mensuplarımızı fikren ve ruhen seçim atmosferine hazır hâle getirmek, camiamızın sahip olduğu dinamizmi seçim faaliyetleriyle birleştirerek sinerji yaratmak üzere partimizce 17 Kasım 2014 tarihinde başlatılan kongre sürecinde şimdiye kadar 741 ilçe ve 4 ilde kongreler başarıyla tamamlanmıştır. Kongrelerimiz, bütün il ve ilçelerde Şubat ayı sonuna kadar bitirilmiş olacaktır.”

Hafta sonunda Kayseri'de yapılacak toplantılar vesilesiyle partisinin seçimlere ilişkin propaganda ve tanıtım faaliyetleri hakkında fikir alışverişinde bulunacaklarını söyleyen Yalçın, “Toplantılarda kamuoyundan gerçekleri gizleyen, hırsızlıkları hasıraltı eden ve bölücü terör örgütüyle işbirliğini doludizgin sürdüren AKP iktidarının icraatı da masaya yatırılacaktır. Milletimizin asla taviz vermeyeceği temel haklarıyla Cumhuriyet'in temel değerlerinin partimiz ve mensuplarımızca her türlü meşru yol ve argüman kullanılarak korunmasına yönelik tedbirler üzerinde durulacaktır” diye konuştu.

(İHA)

 


Etiketler: Mhp  Hafta  Sonu  Kayseri  De  Ankara  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER