Milli sporcu mezarı başında anıldı

MİLLİ SPORCU MEZARI BAŞINDA ANILDI

Manisa’nın Akhisar ilçesinde geçtiğimiz yıl intihar ederek motosiklet camiasını yasa boğan milli motosikletçi Burak Özel’in mezarı başında düzenlenen anma programına babası Oral Özel, annesi Hatice Özel, kardeşleri Gürbüz Özel ve Oğuz Özel ve çok sayıda seveni katıldı.

Tarih : 24 Şubat 2015, 10:45
Puan Ver : Milli Sporcu Mezarı Başında Anıldı(5/10)1


Milli sporcu, Motokros Türkiye Şampiyonu Burak Özel, ölümünün birinci yılında Tekirdağ Şehir Mezarlığında bulunan kabri başında anıldı.

Manisa'nın Akhisar ilçesinde geçtiğimiz yıl intihar ederek motosiklet camiasını yasa boğan milli motosikletçi Burak Özel'in mezarı başında düzenlenen anma programına babası Oral Özel, annesi Hatice Özel, kardeşleri Gürbüz Özel ve Oğuz Özel ve çok sayıda seveni katıldı.

Milli motosikletçi Burak Özel'in babası Oral Özel yaptığı açıklamada, 'Oğlumuzu kaybedeli tam 1 yıl oldu, onu çok özlüyoruz. Allah kimseye böyle bir acı yaşatmasın' dedi. Şampiyon Motorcu Milli sporcu Özel, mezarı başında anıldıktan sonra Tekirdağ'da bulunan evinde mevlüt okunarak pilav ikramı yapıldı.SEZON, BURAK ÖZEL YARIŞI İLE START ALACAK

Öte yandan, 2015 motokros sezonu, Balıkesir ilinin Gönen ilçesinde yapılacak. 7-8 Mart tarihlerinde başlayacak Motokros Şampiyonasının ilk yarışı 'Burak Özel Yarışı' ile başlayacak.

(İHA)

 


Etiketler: Milli  Sporcu  Mezarı  Başında  Anıldı  Tekirdağ  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER