Milliler kampa girdi

MİLLİLER KAMPA GİRDİ

2014 yılında Finlandiya’da gerçekleştirilen Avrupa Şampiyonasında takım klasmanında kürsünün üçüncü sırasında yer alan serbest stil A Milli Güreşçiler, 2015 yılında zirvede yer almak için çalışmalarına hız verdi.

Tarih : 14 Ocak 2015, 10:45
Puan Ver : Milliler Kampa Girdi(9/10)5


Avrupa üçüncüsü A Milli Serbest Güreş Takımı, Haziran ayından Azerbaycan'da organize edilecek 1. Avrupa Oyunları hazırlıkları kapsamında Elmadağ Tesislerinde antrenmanlara başladı.

2014 yılında Finlandiya'da gerçekleştirilen Avrupa Şampiyonasında takım klasmanında kürsünün üçüncü sırasında yer alan serbest stil A Milli Güreşçiler, 2015 yılında zirvede yer almak için çalışmalarına hız verdi.GENÇALP: “TÜRK'ÜN GÜCÜNÜ DÜNYAYA GÖSTERECEĞİZ”

2016 Rio Olimpiyatları öncesinde kritik bir seneye girdiklerini hatırlatan A Milli Serbest Güreş Takımı Teknik Direktörü Necmi Gençalp, “Bu kapsamda yeni sezon ile birlikte hazırlıklarımıza Ankara'da start verdik. Olimpiyatlar öncesinde kota savaşı vereceğimiz ve kalifikasyon niteliği taşıyan 1. Avrupa Oyunları ile dünya şampiyonasının kadrolarını yavaş yavaş kafamızda şekillendiriyoruz. 2014 yılı bizim için başarılı geçti. Bu sene başarı çıtamızı yükseltmek ve Türk'ün gücünü dünyaya bir kez daha göstermek istiyoruz' dedi.

(İHA)

 


Etiketler: Milliler  Kampa  Girdi  Ankara  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER