milyon tl'lik terminale naylon kapı

MİLYON TL'LİK TERMİNALE NAYLON KAPI

Gemlik’te Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından 2009 yılında açılışı yapılan terminalde aksaklıklar bir türlü bitmiyor. Terminalde 6 aydır çalışmayan elektronik kapılar kış mevsiminde büyük sıkıntıya sebebiyet veriyor.

Tarih : 01 Ocak 2015, 14:18
Puan Ver : Milyon Tl'lik Terminale Naylon Kapı(6/10)2


Bursa'nın Gemlik ilçesinde terminal çalışanları ve yolcular adeta soğuktan donuyor. Soğuğu önlemek için naylonla örtülen kapı görenleri şaşırtıyor.

Gemlik'te Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından 2009 yılında açılışı yapılan terminalde aksaklıklar bir türlü bitmiyor. Terminalde 6 aydır çalışmayan elektronik kapılar kış mevsiminde büyük sıkıntıya sebebiyet veriyor. Terminalde 20'yi aşkın çalışan olduğunu ve her gün binlerce kişinin burayı kullandığını ifade eden yazıhane sahipleri, “Biz bir türlü muhatap bulamıyoruz. Kiramızı, aidatımızı zamanında ödememize rağmen hizmet alamıyoruz. Burası Gemlik'in Türkiye'ye ve dünyaya açılan kapısı. Ama bu kapı naylonla açılır hale geldi. Adeta ahır kapısını andırıyor. İnsanlar naylonları açarak terminale girip çıkıyor. Bu Gemlik için büyük bir ayıp” dedi.

Terminal çalışanları, Büyükşehir Belediyesi'nin yüzbinlerce lira harcayarak yaptığı terminalin yöneticilerin sorumsuzluğu yüzünden içler acısı hale geldiğini söyledi. Terminal çalışanları, “Isıtma tertibatı çalışmıyor. Elektrikli soba ile ısınıyor, battaniyeye sarılarak müşteri kabul ediyoruz. Müşterilerimiz ise otobüs beklerken soğuktan titriyor” diye dert yandı.

(İHA)

 


Etiketler: Milyon  Tl  Lik  Terminale  Naylon  Kapı  Bursa  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER