modifiye tutkunları e-5'i kapattı

MODİFİYE TUTKUNLARI E-5'İ KAPATTI

Etkinlik çıkışında trafik kurallarına uymayan gençler E-5 Haramidere yan yolunu kapattı, kilometrelerce trafik oluşmasına sebep oldu.

Tarih : 12 Ocak 2015, 11:45
Puan Ver : Modifiye Tutkunları E-5'i Kapattı(7/10)3


Modifiye tutkunu gençler 'TuningFest 2015' kapsamında Otoport AVM'de buluştu. Etkinlik çıkışında trafik kurallarına uymayan gençler E-5 Haramidere yan yolunu kapattı, kilometrelerce trafik oluşmasına sebep oldu.

Modifiyeli araç sevdalıları ‘‘TuningFest 2015'' kapsamında Otoport AVM'de buluştu. Etkinliğe birbirinden değişik tarzda modifiye edilmiş 150 araç katılırken, İstanbullu gençler festivale akın etti. Birçok modifiyeli araç tutkunu, soluğu Haramidere E-5 yan yol üzerinde aldı. Olayın emniyet güçlerine intikal etmesi sonucu, olay yerine gelen polis ekibi modifiyeli araçların çıkışını durdurdu.

Araçlarının trafiğe çıkarılmamasına tepki gösteren gençler bağırarak ve ıslık çalarak polise tepki gösterdi. Yasal olmayan yöntemler ile modifiye yapılan ve plakaları olmayan araçların trafiğe çıkamayacağını söyleyen polis, bir arabanın anahtarını aldı. Bunun üzerine daha çok tepki gösteren modifiye tutkunu gençler Haramidere E-5 yan yolu trafiğe kapatarak polise tepki gösterdi. Bir gençte tepkisini anlına yapıştırdığı ehliyeti ile dans ederek göstermesi dikkatlerden kaçmadı. Sözlü tepkilerin artması üzere polis olay yerinden uzaklaştı. Polis, uyarılarına rağmen trafiğe çıkan araçların plakalarını cep telefonu yardımı ile kayıt altına aldı.

Fuara gelen modifiyeli araçların çıkışının bitmesine kadar E-5'te kilometrelerce kuyruk oluştu.

(İHA)

 


Etiketler: Modifiye  Tutkunları  E-5  İ  Kapattı  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER