moğolistanlı bakan kızı için geldi

MOĞOLİSTANLI BAKAN KIZI İÇİN GELDİ

İsviçre’de okuyan ve Sevgililer Günü’nü geçirmek için İstanbul’a tatile gelen Moğolistanlı genç sevgililer boğazda boğularak hayatını kaybetmişti.

Tarih : 13 Şubat 2015, 12:42
Puan Ver : Moğolistanlı Bakan Kızı İçin Geldi(5/10)1


Moğolistan Adalet Bakanı Dambii Dorligjav, İstanbul'da boğularak hayatını kaybeden kızının cenazesini almak üzere Adli Tıp Kurumu'na geldi.

İsviçre'de okuyan ve Sevgililer Günü'nü geçirmek için İstanbul'a tatile gelen Moğolistanlı genç sevgililer boğazda boğularak hayatını kaybetmişti. Hayatını kaybeden gençlerden Sarangerel Dorligjav'ın, Moğolistan Adalet Bakanı Dambii Dorligjav'ın kızı, Sereeter Bat Erdene'nin ise Moğol bir milletvekilinin kardeşinin oğlu olduğu öğrenildi.

Olayın duyulmasının ardından beraberindeki heyetle birlikte dün akşam saatlerinde İstanbul'a gelen Moğolistan Adalet Bakanı Dambii Dorligjav, geceyi bir otelde geçirdi. Dorligjav, sabah saatlerinde ise kızının cenazesini almak üzere Adli Tıp Kurumu'na geldi. Dorligjav, Adli Tıp Kurumu Başkanı Doç. Dr. Yalçın Büyük tarafından kapıda karşılandı. Moğolistanlı bakandan önce İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Hadi Salihoğlu'nun da Adli Tıp Kurumu'na geldiği görüldü.

İstanbul'da boğulan iki Moğolistanlı gencin cenazesinin akşam saatlerinde ülkelerine gönderileceği öğrenildi .

(İHA)

 


Etiketler: Moğolistanlı  Bakan  Kızı  İçin  Geldi  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER