MÜEZZİNOĞLU'NDAN CEM YILMAZ'A: 'TEŞEKKÜR EDERİM'


MÜEZZİNOĞLU'NDAN CEM YILMAZ'A: 'TEŞEKKÜR EDERİM'
Tarih : 01 Mart 2015, 16:18
Puan Ver : Müezzinoğlu'ndan Cem Yılmaz'a: 'teşekkür Ederim'(5/10)1


Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, aralarında ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın da bulunduğu bir lansmanda, LÖSEV tarafından yaptırılan 400 yataklı hastane ile ilgili tartışmalara yanıt verdi. Müezzinoğlu, sanatçıların bu anlamdaki duyarlılığına teşekkür ettiğini söyledi.

Bakan Müezzinoğlu, Edirne'deki ziyaretleri kapsamında Mimar Sinan ve Selimiye Vakfı toplantısına katıldı. Edirne Ticaret ve Sanayi Odası'nda düzenlenen toplantının ardından Bakan Müezzinoğlu, Mimar Sinan ve Selimiye Vakfı ile ilgili yeni yönetimlerini seçtiklerini belirterek, “Vakıf toplantısını tamamladık. Yeni yönetimi seçtik. Yeni görevlendireceğimiz, yetkilendireceğimiz genel müdürü seçtikten icraatlara başlayacağız” dedi.

Müezzinoğlu, gazetecilerin geçtiğimiz günlerde ünlü komedyen Cem Yılmaz ve oyuncu Özen Güven'in de aralarında bulunduğu bir basın toplantısında kendisine atfen söylemlerin hatırlatılması üzerine, “Bu ülkenin sanatçıları, tabi ki daha iyiyi, daha doğruyu, daha güzeli arzu ediyorlardır. Onları bu anlamdaki duyarlılığına teşekkür ederim ama tabi ki yönetim ve yönetmek ayrıca sorumluluklar gerektiriyor” ifadelerini kullandı.

Bir basın mensubunun ‘Lösev'in hastane ruhsatı verilecek mi?' sorusuna ise Bakan Müezzinoğlu, 'Arkadaşlar, hukuk devleti neyi gerektiriyorsa o olacak' cevabını verdi.

(İHA)

 


Etiketler: Müezzinoğlu  Ndan  Cem  Yılmaz  A    Teşekkür  Ederim    Edirne  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER