muhalefete: allah rızası için ses verin

MUHALEFETE: ALLAH RIZASI İÇİN SES VERİN

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Aksaray’da bir otelde partililere yönelik düzenlenen 'Yeni Türkiye’de Sivil Toplum Buluşmaları' toplantısına katıldı.

Tarih : 17 Ocak 2015, 12:30
Puan Ver : Muhalefete: Allah Rızası İçin Ses Verin(7/10)3


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, 'CHP ve MHP, AK Parti'yi örnek alsınlar ve Peygamber Efendimize, kutsal değerlerimize yapılan saldırılarda Allah rızası için bir ses versinler” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Aksaray'da bir otelde partililere yönelik düzenlenen 'Yeni Türkiye'de Sivil Toplum Buluşmaları' toplantısına katıldı. Toplantının açılış bölümünde konuşan Çalık, muhalefet partilerinin halkla iletişim kurmada AK Parti projelerini örnek aldığını söyledi. Çalık, 'AKİM kurulduğu günden bugüne kadar devam etti. Birileri AKİM'i taklit etti ve HALKİM'i kurdu. Adında halk olan bir parti ilk kez halkı hatırladı. Kendi iç çekişmelerini bir tarafa bırakarak HALKİM'i kurdu ve ilk kez yeniden dünyayı keşfediyormuşçasına halk parti iletişim merkezini kurdu. Örnek aldığı yer AK Partiydi. Örnek aldığı yer sizlerdiniz. 12 yıldır, 13 yıldır devam ettiğimiz AKİM'i CHP'si de örnek alabilir, MHP'de örnek alabilir. Nitekim MHP'de AKİM'i örnek aldı, kendilerine bir iletişim merkezi kurdular' dedi.

Daha örnek alınacak çok işler yaptıklarını kaydeden Çalık, muhalefet partilerini Peygamber Efendimize hakaret edilmesine sessiz kalmakla eleştirdi. Çalık, 'AKİM'i örnek alan CHP, bizim Peygamber Efendimize yapılan saldırılarda nasıl dik duruyorsak, nasıl tüm Müslümanlar adına söylem birliği içerisindeysek bir kez daha AK Parti'yi örnek alsınlar ve kutsal değerlerimize yapılan saldırılarda Allah rızası için bir ses versinler. Peygamber Efendimizin karikatürünü yayınlayan gazeteye bir tepki koysunlar ve karikatürü yayınlayacak olan gazeteye söz söyleyenlere de basın özgürlüğünü ortadan kardırıyorsunuz diye yaygara koparmasınlar. AK Parti'de çok örnek alacağınız işler var. Bunlar sadece milletin değerlerine saldıranlara karşı koymuş olduğumuz tavırdır' diye konuştu.

Toplantıya AK Parti Aksaray milletvekilleri Ruhi Açıkgöz ve İlknur İnceöz, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, AK Parti Aksaray İl Başkanı Abdulkadir Karatay ve partililer katıldı.

(İHA)

 


Etiketler: Muhalefete  Allah  Rızası  İçin  Ses  Verin  Aksaray  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER