muhalefete 'komisyon'  cevabı

MUHALEFETE 'KOMİSYON' CEVABI

AK Parti’nin meclis grup toplantısında konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu, 'Kimse AK Parti’ye dönük vicdan ve adalet çağrısında bulunamaz.

Tarih : 06 Ocak 2015, 13:27
Puan Ver : Muhalefete 'komisyon' Cevabı(9/10)5


Başbakan Davutoğlu'nun 4 eski bakanla ilgili komisyon kararına müdahil olmadıklarını ama muhalefetin ihsası reyde bulunduğunu belirterek, 'AK Parti siyasette vicdanın, adaletin ta kendisidir, yolsuzlukla mücadelenin ta kendisidir' dedi.

AK Parti'nin meclis grup toplantısında konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu, 'Kimse AK Parti'ye dönük vicdan ve adalet çağrısında bulunamaz. AK Parti siyasette vicdanın, adaletin ta kendisidir, yolsuzlukla mücadelenin ta kendisidir. Neyi ne zaman yapacağımıza, hangi tedbiri ne zaman alacağımıza biz karar veririz. Hiç kimsenin küçük tilki hesaplarıyla yönümüzü, istikametimizi değiştirmeyiz' diye konuştu.MUHALEFETE YÜKLENDİ

Muhalefet partilerini de hedef alan Davutoğlu, 'Kılıçdaroğlu darbecilerle iş birliği yapıyor. 27 Mayıs'ta da 28 Şubat'ta da işbirliği içine girdiler. AK Parti demokrasiyi savunurken MHP ve CHP işbirliği içine girdiler. Çatı aday tam bir darbe unsuruydu' dedi.

CHP'nin paralel yapıyla işbirliği yaptığını ve yasa dışı dinleme yapanlara sahip çıktığını savunan Başbakan, 'Şişli'ye bakın. Eski başkan İstanbul'a aday oluyor. Hayri İnönü'ye protokol imzalatılıyor. Seçildikten sonra Sarıgül'ün oğlu koltuğa geçecek diyor. Sonra araya mafya giriyor. 2 ay oldu Şişli sorununu çözemediler' diye konuştu.

(İHA)

 


Etiketler: Muhalefete    Komisyon      Cevabı  Ankara  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER