MUHTARLARA KENDİSİ İÇİN SÖYLENEN O SÖZÜ HATIRLATTI


MUHTARLARA KENDİSİ İÇİN SÖYLENEN O SÖZÜ HATIRLATTI
Tarih : 27 Ocak 2015, 13:33
Puan Ver : Muhtarlara Kendisi İçin Söylenen O Sözü Hatırlattı(9/10)5


Cumhurbaşkanlığı Sarayında muhtarları kabul eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “-Muhtar bile olamaz- diyerek hem şahsımla hem sizlerle dalga geçtiler. Ama bu millet önce bu kardeşinizi milletvekili, sonra Cumhurbaşkanı yaptı” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, muhtarlarla bir araya geldi. Görüşmede bir konuşma yapan Erdoğan, çözüm sürecinin asla bir pazarlık yada al-ver süreci olmadığını kaydederek, ”Şehitlerin hatırasını incitecek hiçbir adıma fırsat tanımayız” dedi.'MÜSAADE ETMEYECEĞİZ'

Erdoğan, kendisine siyaset yasağı getirildiğinde söylenen “Muhtar bile olamaz” sözünü hatırlatarak, -Muhtar bile olamaz- diye şahsım ve muhtarlarla alay ediyorlardı, bu millet bu kardeşinizi Cumhurbaşkanı yaptı” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 17-25 Aralık operasyonlarının yolsuzluk maskesi altında darbe girişimi, çözüm sürecini ve büyük Türkiye'yi sabote etme girişimi olduğunu anlatarak, 'Üst aklın da onların maşalarının da bu ülkenin istikametini tayin etmelerine müsaade etmeyeceğiz' İfadelerini kullandı.

(İHA)

 


Etiketler: Muhtarlara  Kendisi  İçin  Söylenen  O  Sözü  Hatırlattı  Ankara  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER