nişantaşı'ndaki lüks mağazada cüzdan hırsızlığı

NİŞANTAŞI'NDAKİ LÜKS MAĞAZADA CÜZDAN HIRSIZLIĞI

Olay, geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’nda bulunan lüks bir ayakkabı mağazasında meydana geldi.

Tarih : 05 Şubat 2015, 10:00
Puan Ver : Nişantaşı'ndaki Lüks Mağazada Cüzdan Hırsızlığı(10/10)6


İstanbul Nişantaşı'nda lüks bir ayakkabı mağazasında yaşanan hırsızlık güvenlik kameralarına yansıdı. Mağazaya giren 3 kadın, ayakkabı deneyen müşterinin cüzdanını çalarak kaçtı.

Olay, geçtiğimiz günlerde Nişantaşı'nda bulunan lüks bir ayakkabı mağazasında meydana geldi. Mağazada ayakkabı deneyen kadının çantasını bırakmasını fırsat bilen 3 kadın, hırsızlık için harekete geçti. Kadınlardan biri ayakkabı deneyen müşterinin önünü kapatırken, diğeri ise çantadan cüzdanı çaldı. Şüpheliler daha sonra hiçbir şey olmamış gibi mağazadan çıktı.

Lüks mağazada yaşanan hırsızlık, güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. Görüntülerde, bir kadın mağazada ayakkabı bakarken çantasını oturağın üzerine bırakıyor. Bu sırada mağazaya 3 kadın giriyor. Mağazadaki ürünlere bakan şüphelilerden biri gözüne kadının bıraktığı çantayı kestiriyor. Şüpheli reyondan ayakkabı alarak oturağa oturuyor. Bir diğer şüpheli ise aynada kıyafet deneme bahanesiyle mağdur kadının eşyalarını görmesini engelliyor. Etrafı kolaçan eden şüpheli çantadan cüzdanı alarak mağazadan çıkıyor. Diğer şüpheliler de ardından mağazayı terk ediyor. Çantasının kaybolduğunu fark eden kadın ise panik halinde etrafı arıyor.

(İHA)

 


Etiketler: Nişantaşı  Ndaki  Lüks  Mağazada  Cüzdan  Hırsızlığı  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER