O haberlere sert tepki gösterdi

O HABERLERE SERT TEPKİ GÖSTERDİ

Hakkında iki yıla kadar hapis istemi ile dava açılan genç oyuncu Maral Büyüksaraç ‘New York’ta okurken uyku sorunu çekince bir kere uyuşturucu kullandım, Türkiye’de de oyuncu arkadaşlar içerken de bir-iki kere kullandım, ancak hiçbir zaman satın alarak kullanmadım’ dedi.

Tarih : 04 Ocak 2015, 15:57
Puan Ver : O Haberlere Sert Tepki Gösterdi(7/10)3


Ünlü iş adamı Mete Büyüksaraç'ın kızı oyuncu Maral Büyüksaraç hakkında çıkan uyuşturucu haberleriyle ilgili ilk kez konuştu.

Hakkında iki yıla kadar hapis istemi ile dava açılan genç oyuncu Maral Büyüksaraç ‘New York'ta okurken uyku sorunu çekince bir kere uyuşturucu kullandım, Türkiye'de de oyuncu arkadaşlar içerken de bir-iki kere kullandım, ancak hiçbir zaman satın alarak kullanmadım' dedi.

Basında hakkında çıkan haberleri sert bir dille eleştiren Büyüksaraç özel hayatı hakkında, günlerdir hakkındaki haberleri okumamak için çabaladığını, konuşmamayı tercih etmesinin gazetecilere istediğini yazma hakkını vermediğini, özel hayatına biraz saygı göstermeleri gerektiğini söyledi.

Maral Büyüksaraç “Hayatımı değiştirecek bu tarz haberlerin medya da yazılması artık tahammül edemediğim nokta da. Ben uyuşturucu bağımlısı değilim.Uyuşturucu da kullanmadım.Hayatımın belli evrelerinde uyumak amaçlı bir kere ve set sonrası gerginliğimiz için arkadaşlarla bir defa kullandım. Yani topu topu iki kere bir kere içmiş olduğum bir şeyi nasıl hayatımın etkilemesine izin verebilirim? Lütfen olaylara biraz vicdani duygularınızla' dedi.

(İHA)

 


Etiketler: O  Haberlere  Sert  Tepki  Gösterdi  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER