O hareket için özür diledi

O HAREKET İÇİN ÖZÜR DİLEDİ

PTT 1. Lig ekiplerinden Elazığspor’un teknik direktörü Ümit Özat, Antalyaspor maçında yaşanan olaylarla ilgili yazılı bir açıklama yaptı.

Tarih : 27 Ocak 2015, 18:48
Puan Ver : O Hareket İçin Özür Diledi(10/10)6


Elazığspor Teknik Direktörü Ümit Özat, Antalyaspor maçındaki hareketleri neden yaptığını özetleyecek zekice bir açıklaması olmadığını belirterek, herkesten özür diledi.

PTT 1. Lig ekiplerinden Elazığspor'un teknik direktörü Ümit Özat, Antalyaspor maçında yaşanan olaylarla ilgili yazılı bir açıklama yaptı. Özat, maç sırasında yaptığı hareketlerin savunulacak bir tarafı olmadığını vurgulayarak, 'Neden yaptığımı özetleyecek zekice bir açıklama da yoktur. Hata yaptım. Olayın sıcaklığı, maçın ambiyansı ile yanlış bir tepki verdim. Böyle bir tepki oluşturmak bana yakışan bir tavır değildi. Bundan dolayı Antalyaspor camiasından, olaya şahit olan herkesten ve spor kamuoyundan özür diliyorum. Yaptığımın farkındayım ve günü kurtarmak için bu açıklamayı yapmıyorum.

Seçmiş olduğum vizyonda saha içinde ve dışında beni seven, takip eden, örnek alan herkese iyi bir model olmak istiyorum. Saha içerisinde olan şeyleri orada bırakmamız gerektiğini düşünüyorum. Maçın tansiyonu ile bu tip hoş olmayan şeyler yaşanabilir. Futbolun doğasında var. Gereği yapıldıktan sonra unutmamız ve saha dışına taşımamamız gerektiğini düşünüyorum. Bir daha böyle bir şey yaşanacağını düşünmüyorum ve tekrar herkesten özür diliyorum. Bu olay benim için kapanmıştır' ifadelerini kullandı.

(İHA)

 


Etiketler: O  Hareket  İçin  Özür  Diledi  Antalya  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER