o zaman neredeydin ey bahçeli ?

O ZAMAN NEREDEYDİN EY BAHÇELİ ?

Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti grup toplantısında konuştu. Diyarbakır’daki konuşmasından muhalefet partilerinin rahatsızlık duyduğunu, bunun da doğru yolda olduklarının en iyi işareti olduğunu söyleyen Başbakan Davutoğlu, Bahçeli’ye hükümet ortağı olduğu dönem üzerinden yüklendi.

Tarih : 27 Ocak 2015, 12:24
Puan Ver : O Zaman Neredeydin Ey Bahçeli ?(7/10)3


Başbakan Ahmet Davutoğlu, MHP lideri Bahçeli'yi hedef alarak, 'Bayırbucak Türkmenlerine giden MİT TIR'ları durdurulduğu zaman neredeydin' diye sordu.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti grup toplantısında konuştu. Diyarbakır'daki konuşmasından muhalefet partilerinin rahatsızlık duyduğunu, bunun da doğru yolda olduklarının en iyi işareti olduğunu söyleyen Başbakan Davutoğlu, Bahçeli'ye hükümet ortağı olduğu dönem üzerinden yüklendi. Başbakan, o dönem Kürtçe yasağı olduğunu, cezaevinde anne ile oğlunun tercğman aracılığıla konuşmalarına izin verildiğini hatırlattı.

“Kimse bize milliyetçilik dersi vermesin' diyen Davutoğlu, 'Onlar önce gidecek Türkiye'nin her yerinde dalgalandıracak onu, sonra dünyada dalgalandıracak. Ey Bahçeli biz hayatımızı o albayrağa vakfetmişiz. O albayrağı dünyanın her yerinde biz dalgalandırıyoruz” ifadelerini kullandı.

Bahçeli'ye 'Bayırbucak Türkmenlerine giden MİT TIR'ları durdurulduğu zaman neredeydin' diye soran Davutoğlu, MHP'nin paralel yapıyla iş tuttuğunu savundu.

(İHA)

 


Etiketler: O  Zaman  Neredeydin  Ey  Bahçeli    Ankara  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER