o ziyaretin programı belli oldu

O ZİYARETİN PROGRAMI BELLİ OLDU

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ulucami’de cuma namazını kıldıktan sonra Atatürk Caddesi’ndeki platformda halka hitap edecek ve Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin 186 milyon liralık 50 yatırımını hizmete açacak.

Tarih : 04 Şubat 2015, 18:42
Puan Ver : O Ziyaretin Programı Belli Oldu(5/10)1


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 6 Şubat Cuma günü Bursa ziyaretinin programı belli oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ulucami'de cuma namazını kıldıktan sonra Atatürk Caddesi'ndeki platformda halka hitap edecek ve Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin 186 milyon liralık 50 yatırımını hizmete açacak. Tarihi buluşmanın yaşandığı gün Atatürk Caddesi trafiğe kapatılacak.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, İhlas Haber Ajansı Bursa Bölge Müdürlüğü ziyaretinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın cuma günkü programına ilişkin bilgi verdi. Erdoğan'ın Cuma namazını Ulucami'de kıldıktan sonra tarihi binada Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nı ziyaret edeceğini ve 14.00'te Atatürk Caddesi'nde kurulacak platformda halka hitap edeceğini kaydeden Altepe, 'Atatürk Caddesi o gün trafiğe kapatılacak. Halk buluşması burada olacak. 186 milyon liralık 50 hizmetin toplu açılışı da buradan gerçekleştirilecek' dedi.

Bursalıları bu buluşmaya çağıran Altepe, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başta yeni teleferik projesi, Ankara yolundaki köprüler, Hüdavendigar olimpik havuz, spor salonları, arıtma tesisleri, enerji tesisleri ve 32 parkın açılışını toplu şekilde yapacağını da kaydetti. Cumhurbaşkanı Erdoğan valilik ziyaretinin ardından Roman Dernekleri Federasyonu'nun ödül törenine katılacak ve akşam işadamlarıyla yemeğe katıldıktan sonra gece Ankara'ya dönecek.

(İHA)

 


Etiketler: O  Ziyaretin  Programı  Belli  Oldu  Bursa  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER