olay çıkaran gruba bıçakla saldırmak istedi !

OLAY ÇIKARAN GRUBA BIÇAKLA SALDIRMAK İSTEDİ !

Erzurum’da HDP tarafından organize edilen Nevruz kutlamalarının ardından yürüyüşe geçen grup olay çıkardı.

Tarih : 20 Mart 2015, 17:57
Puan Ver : Olay Çıkaran Gruba Bıçakla Saldırmak İstedi !(10/10)6


Erzurum'da HDP tarafından organize edilen Nevruz kutlamalarının ardından yürüyüşe geçen grup olay çıkardı. Polisi taş yağmuruna tutarak mahalleye zarar veren gruba bir kadın, elindeki ekmek bıçağıyla saldırmak istedi.

Bugün öğleden sonra organize edilen Nevruz kutlaması, Mal Meydanında yapıldı. Nevruz kutlamaları sonrasında çoğunluğunu çocukların oluşturduğu kalabalık grup Mahallebaşı semtine doğru bir yürüyüş yaptı. Yürüyüş esnasında olaylar çıkaran grup, daha sonra ara sokaklara kaçarak polisi taş yağmuruna tuttu. Atılan taşlar nedeniyle Karayolları semtinde bazı ev ve park halindeki otomobiller zarar gördü. Bu sırada öfkelenen bir kadının elinde ekmek bıçağı görüldü. Guruba doğru hamle yapmaya çalışan kadını fark eden polis ekipleri duruma müdahale etti. Kadın, polisler tarafından sakinleştirilerek evine gönderildi.

Yaklaşık 1 saat süren olayların ardından grup ara sokaklarda gözden kayboldu. Bu sırada olaylar nedeniyle hasta ihbarına gelen bir ambulansta hasta nakli yapmakta bir hayli güçlük çekti.

Polis ekipleri de olumsuzluklar yaşanmaması için bölgede güvenlik tedbiri aldı.

(İHA)

 


Etiketler: Olay  Çıkaran  Gruba  Bıçakla  Saldırmak  İstedi    Erzurum  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER