öldüren kişi bakın ne demiş !

ÖLDÜREN KİŞİ BAKIN NE DEMİŞ !

Kadıköy Karakolhane Caddesi’nde dün akşam kartopu oynarken yaşanan kavgada bıçaklanarak hayatını kaybeden Nuh Köklü’nün arkadaşları, olayın olduğu sokağa akın etti.

Tarih : 18 Şubat 2015, 13:15
Puan Ver : Öldüren Kişi Bakın Ne Demiş !(5/10)1


Kadıköy'de kartopu yüzünden öldürülen gazeteci Nuh Köklü'nün arkadaşları olay yerine akın etti. Olay anında Nuh Köklü'nün yanında bulunan arkadaşları, bıçaklayan şahsın “Benim 46 dosyam var, bana bir şey olmaz” dediğini söyledi.

Kadıköy Karakolhane Caddesi'nde dün akşam kartopu oynarken yaşanan kavgada bıçaklanarak hayatını kaybeden Nuh Köklü'nün arkadaşları, olayın olduğu sokağa akın etti. Yaşanan olayı anlatan Elif Kırşenli, “Arkadaşlarımız neşe içerisinde kartopu oynuyorlardı. Arkadaşlarımızla İç Güvenlik Paketi ile ilgili Altıyol'da bir balo düzenlemiştik. Evlerimize dönüyorduk. Caddeye girdiklerinde ben eve girmiştim. Eve girdiğim andan itibaren balkondan bakarak onları kontrol ettim. En son seslerini duyduğumda seslerin tonunun değiştiğini gördüm. Üçüncü defa balkona çıktığımda bir bayan arkadaşlarımızı kovaladıklarını gördüm ve çöp konteynırının oradaki boğuşmaları gördüm” diye konuştu.'KALBİNE SAPLADI'

Olay anında Nuh Köklü'nün yanında olan bir başka arkadaşı ise, olay yerine gelen diğer arkadaşlarına yaşadıklarını anlattı. Nuh Köklü'nün arkadaşı, “Yaşanan ilk tartışmanın ardından elindeki sopa ile dükkana gönderdik. Dükkandan tekrar bıçakla çıktı. Konteynırın orada Emrah'ı sıkıştırdı. Bir bayan arkadaşa da bıçak savurdu. Nuh abi olaya müdahale etti ama yere düştü. Bu şahıs da yere düştü ve o sırada Nuh abinin kalbine sapladı” şeklinde konuştu.

Zanlının o sırada yoldan geçen bir çocuğa da bıçak salladığını ifade eden Köklü'nün arkadaşı, “Dükkana girdi. Dışarı çıkarak ‘Benim 46 dosyam var, bana bir şey olmaz' dedi. Burada toplanan arkadaşlar daha sonra dükkana girerek yakaladık. Daha sonra hastaneye gittik” dedi.

(İHA)

 


Etiketler: Öldüren  Kişi  Bakın  Ne  Demiş    İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER