'ölmeden önce ne yapmak isterdin?'

'ÖLMEDEN ÖNCE NE YAPMAK İSTERDİN?'

Eskişehir’de yıkılan Kılıçoğlu Sineması’nın alanını korumak için çevrilen duvarlara yazılan 'Ölmeden önce ne yapmak isterdin?' sorusu vatandaşlar tarafından ilgi görüyor.

Tarih : 05 Nisan 2015, 11:15
Puan Ver : 'ölmeden Önce Ne Yapmak İsterdin?'(9/10)5


Eskişehir'de yıkılan Kılıçoğlu Sineması'nın alanını korumak için çevrilen duvarlara yazılan 'Ölmeden önce ne yapmak isterdin?' sorusu vatandaşlar tarafından ilgi görüyor.

Yıkılan Kılıçoğlu Sineması'nın etrafını çevreleyen duvarın üzerine yazılan yazılar, vatandaşların ölmeden önce yapmak istediği aktiviteleri soruyor. Yazılan yazılar okuyanları güldürürken aynı zamanda da düşündürüyor. Vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılanan ve zaman zaman komik isteklerin de yazıldığı duvara yazı yazmak isteyenler için bir de tahta kalemi bulunuyor.

Soruyu cevaplayan vatandaşların ölmeden önce yapmak istedikleri ise oldukça dikkat çekici. Eskişehirliler duvara, “Ninja Warrior'a katılmayı istiyorum, Korsanlıktan yargılanmayı istiyorum” gibi değişik yanıtlar verdi. Sevgilisiyle evlenmek istediğini yazan, mutlu olmak istediğini yazan ve Amerika'ya gitmek istediğini yazanların yanı sıra ıssız bir adaya düşüp yanına 3 şey almak istemediğini ve son dönemlerde popüler cevap olan “Yürüyen uçak görmek isterdim” gibi cevaplar da, duvardaki yazıları okuyanların gülümsemesine neden oluyor.

(İHA)

 


Etiketler:   Ölmeden  Önce  Ne  Yapmak  İsterdin    Eskişehir  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER