OTOYOLDA ÖLÜ BULUNAN ANNE VE KIZIYLA İLGİLİ YENİ GELİŞME


OTOYOLDA ÖLÜ BULUNAN ANNE VE KIZIYLA İLGİLİ YENİ GELİŞME
Tarih : 16 Mart 2015, 15:57
Puan Ver : Otoyolda Ölü Bulunan Anne Ve Kızıyla İlgili Yeni Gelişme(8/10)4


Adana'da otoyolda annesiyle öldürülmüş halde bulunan genç kadının kocası Sivas'ta bulundu. Şahıs ifadesi alınmak üzere Adana'ya getirilirken, katil zanlısı baba ve oğlu aranıyor.

Sabah saatlerinde Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) otoyolu Adana istikametinde seyir eden bir sürücü, yol kenarında iki kadının kanlar içinde yerde yattığını görünce 155'i arayıp ihbarda bulundu. Bunun üzerine polis, sağlık ekipleriyle birlikte olay yerine gitti. Sağlık personeli kontrol ettiğinde iki kadının hayatını kaybettiğini belirledi. Yapılan incelemede kadınlardan birinin kafasından, diğerinin ise bacağı ve göğsünden vurularak öldürüldüğü belirlendi. Öldürülen kadınların Semire B. (47) ve kızı Ayşe I. (23) olduğu öğrenilirken, baba Hüseyin B. ve oğlu Abdullah B. katil zanlısı olarak aranıyor.

Olayın Ayşe I.'ya kocası Metin I.'nın otoyolda fuhuş yaptırması nedeniyle yaşandığı, bu nedenle baba ve oğlunun Metin I.'yı da öldürmek istediği ancak şahsın Sivas'a kaçtığı ileri sürülmüştü. Adana polisi, Metin I.'yı Sivas'ta buldu. Polisin Metin I.'yı ifadesine başvurmak üzere Adana'ya getirdiği öğrenildi. Metin I.'nın ifadeleri doğrultusunda cinayetin neden işlendiği aydınlanacak.

(İHA)

 


Etiketler: Otoyolda  Ölü  Bulunan  Anne  Ve  Kızıyla  İlgili  Yeni  Gelişme  Adana  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER