'paralel yapı' zanlıları sağlık kontrolünden geçirildi

'PARALEL YAPI' ZANLILARI SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇİRİLDİ

İstanbul merkezli olarak 20 ilde gerçekleştirilen ‘paralel yapı’ya yönelik operasyon kapsamında gözaltına alınan polislerin sağlık kontrolleri sürüyor.

Tarih : 13 Nisan 2015, 23:54
Puan Ver : 'paralel Yapı' Zanlıları Sağlık Kontrolünden Geçirildi(7/10)3


İstanbul merkezli olarak 20 ilde gerçekleştirilen ‘paralel yapı'ya yönelik operasyon kapsamında gözaltına alınan polislerin sağlık kontrolleri sürüyor.

İstanbul merkezli 20 ilde düzenlenen operasyonda, aralarında eski İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Mahir Çakallı'nın da bulunduğu 29 kişi hakkında yakalama ve gözaltı kararı çıkmıştı. Operasyon kapsamında gözaltına alınan bazı polisler, gece saatlerinde sağlık kontrolü için hastaneye getirildi. Kontrol için Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirilen Komiser Yardımcısı Gökmen Bayrak, gazetecilerin ‘Niçin gözaltına alındınız?' sorusu üzerine, “17 Aralık'ta yolsuzluğu ortaya çıkardığımız için tiyatro devam ediyor. Evindeki parayı sıfırlayamayanlar polisin itibarını sıfırlamaya çalışıyorlar. Bu yolsuzlukları ortaya çıkardığımız için tarih bizi yazacaktır. Problem değil bizim için, vicdanımız rahat” dedi.

Bayrak ve beraberindeki polisler, sorgularına devam edilmek üzere yeniden emniyete götürüldü.

(İHA)

 


Etiketler:   Paralel  Yapı    Zanlıları  Sağlık  Kontrolünden  Geçirildi  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER