paris'te bir türk cerrah

PARİS'TE BİR TÜRK CERRAH

Op. Dr. Bülent Cihantimur, bu sene17’ncisi Paris’te düzenlenen ve farklı ülkelerden 4 bin 500’den fazla meslek mensubunun katıldığı IMCAS Dünya Yıllık Kongresi’nde kendi geliştirdiği teknikleri anlatacak.

Tarih : 28 Ocak 2015, 10:09
Puan Ver : Paris'te Bir Türk Cerrah(7/10)3


Geliştirdiği tekniklerle dünya çapında adından sıkça söz ettiren Altın Bistüri ödüllü Op. Dr. Bülent Cihantimur, davet edildiği IMCAS Dünya Yıllık Kongresi nedeniyle Paris'e gidiyor.

Op. Dr. Bülent Cihantimur, bu sene17'ncisi Paris'te düzenlenen ve farklı ülkelerden 4 bin 500'den fazla meslek mensubunun katıldığı IMCAS Dünya Yıllık Kongresi'nde kendi geliştirdiği teknikleri anlatacak. Ayrıca iki farklı oturumda da başkanlık yapacak olan Op. Dr. Cihantimur, örümcek ağı tekniği, Cihantimur yağ transfer sistemi ve ödüllü genital gençleştirme tekniği üzerine sunum gerçekleştirecek.

IMCAS Yıllık Kongresi'ne ilişkin açıklama yapan Op. Dr. Cihantimur, “IMCAS Yıllık Kongresi 29 Ocak-1 Şubat tarihleri arasında Paris'te yapılacak. Bu sene 80 farklı ülkeden gelen 4 bin 500'ün üzerinde katılımcı ve 300 konuşmacı yer alıyor. IMCAS bilimsel şeffaflığı sağlayan en önemli kongrelerden bir tanesi. Son derece titiz seçilen ve bilimsel oturumlar yapan kongre, estetik ve plastik cerrahi alanında tarifsiz deneyimlerin yaşanmasına vesile oluyor” dedi.

Op. Dr. Bülent Cihantimur, “Kendi geliştirdiğim Cihantimur yağ transferi, örümcek ağı estetiği ve genital gençleştirme tekniklerimi anlatacağım kongrede 4 konuda sunum, ayrıca 2 farklı oturumda başkanlık yapacağım. Bu tarz uluslararası platformlarda sadece şahsım adına değil, en önemlisi ülkem adına da bulunuyor olmaktan son derece gurur duyuyorum” diye konuştu.

Op. Dr. Bülent Cihantimur, Kasım ayında Monaco'da düzenlenen 3.rd World Plastic Surgery Congress'de yaptığı sunum kalitesi ve estetik cerrahiye yeni bir bakış açısı getirmesi sebebiyle “Altın Bistüri” ödülünün de sahibi olmuştu.

(İHA)

 


Etiketler: Paris  Te  Bir  Türk  Cerrah  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER