Paris'teki çifte operasyon kanlı bitti !

PARİS'TEKİ ÇİFTE OPERASYON KANLI BİTTİ !

Saldırganların elindeki rehine de sağ olarak kurtarıldı.

Tarih : 09 Ocak 2015, 18:45
Puan Ver : Paris'teki Çifte Operasyon Kanlı Bitti !(10/10)6


Charlie Hebdo dergisine düzenlenen saldırının faillerinden Şerif ve Said Kuaşi kardeşlerin bir kişiyi rehine alarak sığındığı matbaa binasına düzenlenen operasyon sonucunda Kuaşi kardeşler ölü olarak ele geçirildi. Saldırganların elindeki rehine de sağ olarak kurtarıldı.

Polis takibi sonrasında Paris'in 40 kilometre kadar kuzeyindeki bir matbaa binasında kıstırılan Kuaşi kardeşlere yönelik Fransız güvenlik güçleri tarafından operasyon düzenlendi. Operasyon sırasında patlamalar ve silah sesleri duyulurken, binadan bir bölümünde yangın çıktığı ve dumanların yükseldiği görüldü. Kısa süren operasyonda sonucunda Kuaşi kardeşler ölü olarak ele geçirilirken, rehine de sağ olarak kurtarıldı.YAHUDİ MARKETİNİ BASAN SALDIRGAN DA ÖLDÜRÜLDÜ

Fransa'nın başkenti Paris'te bir Yahudi marketine baskın düzenleyen ve 6 kişiyi rehin alan saldırgan Fransız özel kuvvetlerinin düzenlediği operasyonla ölü olarak ele geçirildi ve rehineler sağ olarak kurtarıldı.

Operasyon Charlie Hebdo saldırısının faillerine düzenlenen operasyonla eş zamanlı olarak yapıldı. Her iki operasyonda da saldırganlar öldürülürken bütün rehineler sağ olarak kurtarıldı.

(İHA)

 


Etiketler: Paris  Teki  Çifte  Operasyon  Kanlı  Bitti    Paris  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER