paşa'nın bisiklet tutkusu

PAŞA'NIN BİSİKLET TUTKUSU

Kayseri’de yaşayan Caner Demir, 5 ay önce terrier cinsi köpek sahiplendi.

Tarih : 01 Ocak 2015, 14:18
Puan Ver : Paşa'nın Bisiklet Tutkusu(5/10)1


Kayseri'de 5 aylıkken sahiplenilen ve eğitim alan 8 aylık terrier cinsi süs köpeğinin sahibi ile birlikte bisiklete binmesi görenleri hayrete düşürüyor.

Kayseri'de yaşayan Caner Demir, 5 ay önce terrier cinsi köpek sahiplendi.

Köpeği aldıktan sonra aşılarını tamamlayan ve eğitim veren Demir, 'Paşa' ismi verdiği köpeği için bisikletinin arkasına kabin yaptırdı. Paşa'yı bisikletinin arkasında gezdiren Demir, bir süre sonra yavru köpeğin bisiklete alıştığını ve sürekli bisiklet ile dolaşmak istediğini fark etti. Paşa ile sürekli gezen Caner Demir, köpeğini biran olsun yanından ayırmıyor. Vatandaşların şaşkın bakışları arasında bisikletin arkasında seyahat eden Paşa, sahibinin sözünü de dinliyor.

Köpeği aldıklarında eğitimsiz olduğu ve eğitim verdiklerini söyleyen Caner Demir, 'Paşayı 5 ay önce aldık. Eğitimsizdi. Bisiklet ile eğitim verdik. Bisiklete bindiğinde çok mutlu oluyor. Şu anda aşağıya inmek istemiyor. O yüzden havlıyor. Bisikleti çok sever hava güzel oldukça, bisiklet ile gezdiririm' dedi.

Vatandaşların da çok şaşırdığını söyleyen Demir, 'Gören vatandaşlar çok şaşırıyor. Ben bile ilk defa paşa ile şahit oluyorum böyle bir duruma. Paşa eğitildikten sonra alıştı bu duruma. Bisiklet ile gezmeyi sevdi' ifadelerini kullandı.

(İHA)

 


Etiketler: Paşa  Nın  Bisiklet  Tutkusu  Kayseri  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER