PENSİLVANYA'DAKİ ZAT YAHUDİ VE ERMENİ LOBİLERİNİ...


PENSİLVANYA'DAKİ ZAT YAHUDİ VE ERMENİ LOBİLERİNİ...
Tarih : 07 Şubat 2015, 13:54
Puan Ver : Pensilvanya'daki Zat Yahudi Ve Ermeni Lobilerini...(7/10)3


Başbakan Ahmet Davutoğlu, Fethullah Gülen'in Rum, Yahudi ve Ermeni Lobilerini Türkiye aleyhine kışkırtmaya çalıştığını söyledi.

Partisinin Sakarya İl Kongresinde konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu, İç Güvenlik Paketine karşı ‘sokağa çıkma' çağrısı Kemal Kılıçdaroğlu'nu, sağduyulu CHP seçmenine şikayet etti. Davutoğlu, “Eğer birisi eline molotof kokteyli alırsa, daha önce şehirlerimizde olduğu gibi milletin huzurunu bozmaya kalkarsa ona karşı tedbir almak devletin hükümetin görevidir. Şimdi barışçıl parti seçmeninin ‘Seni destekledik ama sen o molotofluları neden savunuyorsun' diye sorması lazım” dedi.PENSİLVANYA'NIN HEDEFİ

Kılıçdaroğlu milleti sokağa dökülmeye davet ederken aynı saatlerde Fethullah Gülen'in New York Times'taki makalesinin yayınlandığını belirten Davutoğlu, “28 Şubat'ta susmuş olan, her türlü zulümde susmuş olan bu zat, o makalesinde ‘Türkiye'de herkes zulüm altında' diyor. Bu zat ne yapmak istiyor; Rum lobisini, Yahudi lobisini aleyhimize kışkırtmak istiyor. ‘Baskı altındasınız, direnin' diyor. Kılıçdaroğlu ne diyorsa bu paralel çetenin lideri de onu söylüyor, onu yazıyor. Şimdi ulusalcı CHP seçmeninin sorma zamanı değil mi? Onun gibi davranan Kılıçdaroğlu'ndan ulusalcı, yurtsever çıkar mı?“ diye konuştu.

(İHA)

 


Etiketler: Pensilvanya  Daki  Zat  Yahudi  Ve  Ermeni  Lobilerini  Sakarya  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER