polis bıktı onlar 'kumara devam' dedi

POLİS BIKTI ONLAR 'KUMARA DEVAM' DEDİ

Mersin polisi, daha önce birçok baskın yaptığı Güven Parti’ye bir kez daha ’kumar’ baskını yaptı.

Tarih : 06 Ocak 2015, 16:30
Puan Ver : Polis Bıktı Onlar 'kumara Devam' Dedi(5/10)1


Mersin polisi, daha önce birçok baskın yaptığı Güven Parti'ye bir kez daha 'kumar' baskını yaptı. Baskında çok sayıda kumar malzemesi ele geçirilirken, 198 kişi hakkında Kabahatler Kanunu'na muhalefetten idari işlem yapıldı.

Mersin İl Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Toroslar ilçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, kumar oynanması için yer temin etmek ve olanak sağlanması fiiline yönelik Toroslar ilçesi, Çopurlu Mahallesi merkez mevkiinde faaliyet gösteren, Güven Partisi İl Başkanlığı'nda mahkeme kararı ile arama yaptı. Arama neticesinde, 2 adet projeksiyon yansı perdesi, 1 adet kamera, 1 adet LG marka yansıtma cihazı, 1 adet tombala üfleme makinesi, 1 adet tombala üst tamlasa, 88 adet tombala çekiliş pulu, 247 adet tombala kartı, 1 adet kamera, 1 adet ses sistem cihazı, 1 adet projeksiyon cihazı, 13 sayfa tombala çetelesi, 1 adet üzerinde rakamlar bulunan kağıt parçası, çok sayıda kağıt tombala pulu ile masa altına atılmış halde bir miktar esrar maddesi ele geçirildi.

Ekipler, 198 kişi hakkında Kabahatler Kanunu'na muhalefetten idari işlem yaparken, A.E.'yi de kumar oynatmaya yer temin etmek suçundan gözaltına aldı.

(İHA)

 


Etiketler: Polis  Bıktı  Onlar    Kumara  Devam    Dedi  Mersin  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER