polis kızı gözyaşları içinde babasını aradı

POLİS KIZI GÖZYAŞLARI İÇİNDE BABASINI ARADI

Turizm Şube Müdürlüğü’nde görevli bir polisin kızı, saldırı olayını öğrenir öğrenmez koşarak Sultanahmet’e geldi.

Tarih : 06 Ocak 2015, 20:42
Puan Ver : Polis Kızı Gözyaşları İçinde Babasını Aradı(8/10)4


Sultanahmet'teki bombalı saldırıyı öğrendikten sonra koşarak olay yerine gelen bir polis yakını uzun süre gözyaşı döktü. Genç kız, babasının iyi olduğunu öğrenince sakinleşti.

Turizm Şube Müdürlüğü'nde görevli bir polisin kızı, saldırı olayını öğrenir öğrenmez koşarak Sultanahmet'e geldi. Gözyaşları içerisinde emniyete girmek isteyen genç kıza çevik kuvvet ekipleri engel oldu. Babanının saldırıda yara almadan kurtulduğunu öğrenen genç kız güçlükle de olsa sakinleştirildi. Bir süre sonra babasının durumunun iyi olduğunu öğrenen genç kız buradan ayrıldı.OLAY ANINI ANLATTI

Öte yandan intihar saldırısını gerçekleştiren kadın teröristi eylem öncesinde en son gören vatandaşlardan Levent Şıracı, “Biz olayı buradan görmedik, 200 metre ileriden gördük. Turist kılığında bir bayan, kırık bir İngilizceyle Rus aksanıyla ve İngilizce turizm şubesinin nerede olduğunu sordu. Bizde tarif ettik” dedi.

Şıracı, “Gayet şık giyimli ve uzun boylu bir bayandı. Sonra devam etti ve biz 15 dakika sonra sesi (patlama) duyduk. Patlama sesinden sonra herhangi bir çatışma sesi gelmedi. Olay bittikten sonra polis uyarı atışı yapmış olabilir ama olaydan sonra silah sesi geldi. Üzücü bir olaydı ama ucuz atlattığımızı düşünüyorum” diye konuştu.

(İHA)

 


Etiketler: Polis  Kızı  Gözyaşları  İçinde  Babasını  Aradı  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER