polisten habersiz tatbikat

POLİSTEN HABERSİZ TATBİKAT

Edinilen bilgiye göre, nefes kesen operasyonda bir vatandaş, Ereğli Kapı mahallesindeki bankadan çıkar çıkmaz zorla kaçırıldı.

Tarih : 20 Ocak 2015, 10:45
Puan Ver : Polisten Habersiz Tatbikat(9/10)5


Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü, emniyet güçlerinin olay yerine gidiş hızını, olaya müdahale edişini test amacıyla polislerden habersiz bir tatbikat gerçekleştirdi.

Edinilen bilgiye göre, nefes kesen operasyonda bir vatandaş, Ereğli Kapı mahallesindeki bankadan çıkar çıkmaz zorla kaçırıldı. Tüm emniyet ekipleri bu durum karşısında alarma geçirilerek Aksaray genelinde gasp ve kaçırılma olayının aydınlatılması için görevlendirildi. Polislerin çelik yeleklerle Aksaray'ın kavşak noktalarında hazır beklemeleri vatandaşların meraklı bakışlarına neden oldu. Kısa sürede polisler başarılı bir operasyonla plakası belirlenen aracın peşine düşerek kaçırılma olayına karışan kişileri yakaladı. Başarılı bir şekilde operasyonu gerçekleştiren polisler gasp edilen vatandaşı sağ salim kurtardı. Aksaray'da büyük heyecana sebep olan bu operasyonun tatbikat olduğunun açıklanması şehirde yaşanan sıcak saatlerin son bulmasına neden oldu. Basın mensupları bile operasyonu gerçek sandı.

(İHA)

 


Etiketler: Polisten  Habersiz  Tatbikat  Aksaray  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER